Babyshower w Walentynki

Walentynki nadchodzą

Walentynki kojarzą się z miłością, radością oraz mnóstwem czerwonych serduszek, np. w postaci balonów. Radosne oczekiwanie na narodziny dziecka wpisze się doskonale w Dzień Świętego Walentego. Bliskie sobie kobiety mogą przygotować przyjęcie-niespodziankę Baby Shower. Tym samym będą chciały okazać wsparcie, zainteresowanie i przyjaźń przyszłej Mamie. Garść czerwonych balonów w kształcie serca jako dekoracja nawiąże do malutkiego bijącego serduszka nienarodzonego dziecka. Słodkości  nawiązujące stylem do Walentynek umilą piękne chwile. Dopełnieniem tego magicznego dnia będą prezenty.

Babyshower na Walentynki

Jako gadżety pierwszej potrzeby warto kupić przyszłej Mamie rożek, kocyk oraz kokon. Czas oczekiwania na przyjście na świat Maluszka nie powinien być niczym zmącony. Warto o to zadbać i podarować kilka bardzo potrzebnych elementów wyprawki dla dziecka. Różnorodność wzorów i kolorystyczna spójność produktów Jukki, pozwolą skompletować najważniejsze rzeczy.

 

Deseń Pikowany Miętowy i Szary wkomponuje się do każdego wnętrza. Wykonanie wszystkich produktów w tym samym stylu zapewni harmonię odbioru nie tylko rodzicom, ale i Maluszkowi. Kokon Long Pikowany Miętowy i Szary sprawdzi się zarówno do łóżeczka, jak i do sypialni Rodziców, jeśli chcieliby spać z Maluszkiem. Kokon można ustawić również na dywanie w trakcie leżakowania dziecka. W związku z tym, że powierzchnia do spania wynosi aż 70 cm, produkt dedykowany jest dzieciom do ok. 7-9 miesiąca życia. Kokon będzie rósł razem ze swoim małym właścicielem. Rożek niemowlęcy z tej samej serii od Jukki otuli i ogrzeje Małego Brzdąca już od pierwszych chwil życia. Kiedy dziecko nie będzie tulone przez Mamę, poczuje się w rożku równie bezpiecznie. Rożek przyda się nie tylko w czasie spania, ale też będzie pomocny podczas przewijania, czy leżakowania na brzuszku. Dopełnieniem zestawu będzie Kocyk Tkany Bawełniany w kolorze jasnoszarym. Wykonany z oddychającej tkaniny, otuli Maluszka w trakcie snu oraz drzemki. Równocześnie nie będzie ograniczać ruchów dziecka.

kokon-long-pikowany-miętowy-jukki    rozek-niemowlecy-pikowany-mietowy-jukki

kocyk-tkany-bawelniany-szary-jukki   kocyk-szary-bawelniany-jukki-wzor

Kokon miętowo-szary pikowany znajdziesz tutaj, rożek znajdziesz tutaj, a kocyk 100% bawełniany tutaj

Warto w tym wyjątkowym Dniu Walentynek podarować przyszłej Mamie moc pozytywnych emocji, prezentów i miłości. Piękne wspomnienia z tego wyjątkowego przyjęcia zostaną w jej pamięci oraz sercu już na zawsze.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Poduszka motylek - pikowany miętowy i szary

Poduszka motylek - pikowany miętowy i szary

Dwustronna poduszka Motylek o wymiarach 40x22 cm (+/- 2 cm)

Kocyk bawełniany tkany 100x80 cm - jasny szary

Kocyk bawełniany tkany 100x80 cm - jasny szary

Kocyk niemowlęcy bawełniany, tkany, jasny szary, o wymiarach 80x100 cm