Bezpieczeństwo Maluszka w trakcie snu

Wybór łóżeczka

Wybór łóżeczka, a co najważniejsze zapewnienie bezpieczeństwa Maluszkowi to bardzo ważne kwestie. Łóżeczko i jego drewniane elementy mogą być surowe nie tylko ze względu na wygląd, ale przede wszystkim co jest najbardziej istotne, mogą spowodować delikatne otarcia u Malucha. Dzieci w trakcie snu potrafią zmieniać pozycje, a jego rodzice nie zawsze mogą czuwać w pełni gotowi tuż obok łóżeczka.

Ochraniacz do łóżeczka

Rodzice, żeby sprawować opiekę w pełni sił, również potrzebują chociaż kilku godzin snu i pewności, że w tym czasie ich Pociecha jest bezpieczna. W związku z tym, naprzeciw potrzebom Maleństwa i jego najbliższych zaprojektowano ochraniacz do łóżeczka White Parrot. Jego miękki i delikatny materiał dostarczy nieustannego komfortu Maluszkowi i przede wszystkim zabezpieczy szczebelki łóżeczka, w którym leży. Materiały, z którego wykonany jest ochraniacz to 100% bawełny. Z kolei jego wypełnienie jest z elastycznej włókniny poliestrowej. Oddychające materiały zapewnią prawidłową cyrkulację powietrza i  zadbają o odpowiednią jakość snu i oddechu Maluszka.

ochraniacz-do-lozeczka-white-parrot-peonie

 

Kolekcja White Parrot – peonie

Ochraniacz na łóżeczko White Parrot jest funkcjonalny w użyciu i nie sprawi problemu rodzicom w jego użytkowaniu oraz czyszczeniu. Materiał jest odporny na wielokrotne prania i nie straci swoich właściwości. Może być prany zarówno ręcznie, jak i w pralce na delikatnym programie. Dodatkowo utrzyma swój pierwotny kształt i niezmienną ochronę drewnianego łóżeczka dziecka. Rodzice już nie muszą martwić się o bezpieczeństwo snu swojego Malucha, czy to w nocy, czy w trakcie drzemki. Ani zastanawiać się, czy przypadkiem produkt nie uczuli dziecka.

 

Wypełnienie ochraniacza na szczebelki

Włóknina, z której wykonano wypełnienie jest całkowicie antyalergiczna. Piękny design w kwiaty zapewni małemu dziecku kolorowe sny. Dodatkowo dostarczy pozytywnych bodźców zaraz po przebudzeniu. Ochraniacz ma wymiary: długość: 180 cm, wysokość: 30 cm. Długość troczków (25cm każdy) oraz ilość (8 sztuk) zostały dobrane optymalnie. Idealne wymiary ochraniacza zapewniają doskonałe użytkowanie w łóżeczku, które ma wymiary 120 x 60 cm. Materiały, z jakich został wyprodukowany ochraniacz uzyskały certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Od tej pory łóżeczko będzie przytulnie ozdobione, a Maluszek zyska komfort i spokojny sen bez względu na porę dnia lub nocyOchraniacz do łóżeczka White Parrot jest do kupienia w Jukki Sklep.