Bezpieczna strefa zabawy

Im mniejsze dziecko, tym łatwiej ograniczyć mu obszar, na którym oddaje się swoim pierwszym zabawom. Można domowymi sposobami położyć lub posadzić dziecko na mięciutkim kocyku Jukki i umieścić dookoła odpowiednio dobrane, bezpieczne zabawki. To, czym bawi się Twoje dziecko to także sprawa najwyższej wagi. Wybieraj zabawki o odpowiedniej strukturze, gramaturze, a przede wszystkim te z odpowiednimi atestami. Ważne, aby nie miały małych części, które łatwo oderwać i połknąć. Nie wskazane są też ostre elementy, którymi Maluszek może się zranić. Nie oznacza to, że zabawki muszą być nudne. Jednym z rozwiązań spełniających wszelkie kryteria bezpieczeństwa jest np. kostka sensoryczna Jukki.

 

Kostka to nie tylko zabawka, to także klucz do rozwoju Maleństwa. Bryłka uszyta jest z wielobarwnych tkanin, które pobudzają umysł dziecka do działania. Stymuluje wzrok oraz rozwija umiejętności poznawczo-motoryczne, dzięki wypustkom na materiale Minky. Dodatkową zaletą są kolorowe tasiemki, które nie tylko pobudzają wyobraźnię. Pozwalają również rozwijać w dziecku zwinne ruchy w małych paluszkach. Co najważniejsze zabawka posiada antyalergiczne wypełnienie i uszyta jest z najlepszych gatunków materiałów, które są bezpieczne, bo posiadają odpowiednie atesty. Możesz wybrać dowolny wzór i kolor. My polecamy kostkę sensoryczną minky z kolekcji DREAMS – w łapacze.

kostka-zabawka-sensoryczna-łapacze-Jukki

Łapacze snów to jedna z najpopularniejszych obecnie etnicznych ozdób. W USA łapacze snów często wieszane są w pokojach dziecięcych. Mają przynosić szczęście i przepędzać złe sny. Odrobinę tej dobrej wróżby znajdziemy także w printach znajdujących się na produktach dla dzieci Jukki.

Wracając do strefy zabawy, Maluszka można wesprzeć za pomocą poduszki rogal – łapacze snów. Poduszka ustabilizuje Malca w pozycji leżącej lub siedzącej, zapobiegając jednocześnie niekontrolowanym przewrotom. Można także wyznaczyć bezpieczny plac zabawy, wybierając kokon XXL 120×65 cm – łapacze snów. Miękki kokon i ustabilizowana burta tworzą owalny, bezpieczny plac zabaw.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Kokon long - łapacze snów

Kokon long - łapacze snów

Duży, dwustronny kokon niemowlęcy o wymiarach 50x90 cm

Zestaw 5-elementowy - łapacze snów i Jeans Minky

Zestaw 5-elementowy - łapacze snów i Jeans Minky

5-elementowy zestaw MINKY z kokonem niemowlęcym long łapacze

Najbardziej odpowiednia zarówno dla bobasa, jak i nieco starszego dziecka będzie mata do zabawy – łapacze snów. Maty Jukki nadają się idealnie nie tylko do zabaw w domu, ale także na zewnątrz. Przed nami wiele ciepłych miesięcy, które Twoje dziecko może spędzać podczas zabaw na łonie natury. Wybierając matę, masz pewność, że Maluch nie zmarznie i nie przeziębi się od chłodu podłoża. Nasze maty idealnie izolują od podłoża dzięki odpowiedniej grubości antyalergicznemu wypełnieniu. Bawełna, z której są uszyte, zapewnia świetną cyrkulację powietrza. Sprężysta włóknina silikonowa doskonale amortyzuje wszelkie upadki. Dzięki właściwościom higroskopijnym wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz. Matę można prać w pralce, co pozwala łatwo utrzymać ją w czystości.

Zaaranżowane na wiele sposobów miejsca do zabawy muszą spełniać jedną podstawową i najważniejszą funkcję – muszą być bezpieczne i komfortowe. Twoje dziecko zasługuje przecież na wszystko, co najlepsze.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Mata do zabawy - łapacze snów

Mata do zabawy - łapacze snów

Dwustronna mata do zabawy z pomponami o średnicy ok. 90 cm, wzór w łapacze snów

Mata do zabawy - Summer Dream

Mata do zabawy - Summer Dream

Dwustronna mata do zabawy z pomponami o średnicy ok. 92 cm, wzór Summer Dream