Bezpieczne produkty dla Twojego dziecka. Na co zwracać uwagę?

Świadomi rodzice, to tacy, którzy wybierają bezpieczne produkty dla swojego dziecka. Nie chodzi tylko o żywność, czy ubranka, ale także o zabawki, kocyki i inne elementy dookoła. Przy zakupie wyprawki warto wziąć pod uwagę materiały, z jakich wykonane są produkty. Ważne jest też sprawdzenie, czy produkty nie posiadają żadnych niebezpiecznych elementów.

Czy wiesz, co kupujesz swojemu dziecku?

Jeśli kupujesz ubranka dla swojego maleństwa, sprawdzasz, czy posiadają znaki gwarantujące bezpieczeństwo. Sprawdzasz materiał. Nadruki. Kolory. Wiadomo, nie mogą być zbyt jaskrawe (barwniki uczulają), a nadruki zbyt duże i sztywne. Materiał musi być lekki i oddychający, zapewniający komfort. Ilość oznaczeń i certyfikatów nie jest nieskończenie wielka, jednak niewiele rodziców zwraca bezpośrednią uwagę, na to, z czego wykonana jest zabawka, czy kocyk, które właśnie kupili dla swojego dziecka.

Czy kocyk może uczulać?

Warto być świadomym rodzicem. To, że sprawdzasz certyfikaty i dopytujesz o skład, powinno stać się Twoim dobrym nawykiem. W ten sposób dbasz o swoje dziecko. Niektóre produkty mogą uczulać. Załóżmy, że kupiłaś kocyk. Ot, zwyczajnie fajny, ładny kocyk, spodobał Ci się i go kupiłaś. Po jakimś czasie dziecko dostaje wysypki. Wzywasz lekarza. Szukacie przyczyny w pokarmie, w proszku do prania, kosmetykach, a to może być ten nieszczęsny kocyk. Tak! Niektóre produkty mogą wywoływać alergię u maluchów. Co więcej, niektóre produkty mogą zawierać nawet metale ciężkie! Mogą być obecne np. w zabawkach, w ubrankach i innych produktach codziennej użyteczności.

Artykuły dla dzieci powinny spełniać szczególnie wysokie kryteria jakości. Musisz mieć pewność, że otaczasz malucha produktami najwyżej jakości.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Poduszka motylek - pikowany miętowy i szary

Poduszka motylek - pikowany miętowy i szary

Dwustronna poduszka Motylek o wymiarach 40x22 cm (+/- 2 cm)

Poduszka motylek - pikowany biały i szary

Poduszka motylek - pikowany biały i szary

Dwustronna poduszka motylek e 100% bawełny o wymiarach 40x22 cm (+/- 2cm)

Bezpieczne produkty Jukki

Artykuły dla dzieci od Jukki to gwarancja bezpieczeństwa i jakości. Wszystkie produkty Jukki posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Ponadto każdy produkt przygotowywany jest i szyty metodą hand-made. Ręcznie wyrabiane produkty dają gwarancję solidnego wykonania i bezpiecznego użytkowania. Jest to proces tak bardzo różny od masowej produkcji. W ręcznych wyrobach każdy z nich jest dokładnie sprawdzany, czy nie posiada niestosownych elementów zagrażających zdrowiu i życiu. Produkty Jukki nie zawierają twardych elementów, które mogłyby bezpośrednio stworzyć zagrożenia dla dziecka. Wypełniacze użyte w artykułach są całkowicie bezpieczne i nie powodują reakcji alergicznych. Materiały użyte w produkcji to najwyższej jakości bawełna i materiał Minky. W produktach nie znajdziesz nic, co może bezpośrednio zagrozić Twojemu maleństwu. To bardzo ważne. Produkty Jukki to bezpieczne produkty, szyte z pasją i miłością dla Twojego dziecka.

kokon-pikowany-qmint-szary-mieta-Jukki rozek-niemowlecy-Jukki-QMINT

rogal-QMINT-Jukki            poduszka-motylek-QMINT-Jukki
Najnowsza kolekcja Q-MINT ze 100% bawełny umożliwia skompletowanie wyprawki bezpiecznej dla Twojego Maluszka

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Kokon long - pikowany szary i biały

Kokon long - pikowany szary i biały

Dwustronny kokon long pikowany ze 100% bawełny, szary i biały

Kokon long - pikowany szary i różowy

Kokon long - pikowany szary i różowy

Dwustronny kokon long pikowany szary i różowy ze 100% bawełny