Błogi sen dziecka w warunkach domowych oraz na świeżym powietrzu

Komfort snu niezależnie od pogody

Pogoda na zewnątrz bywa różna, czasem świeci przyjemne słoneczko, a czasem wieje wiatr. W każdych warunkach liczy się ciepło i komfort snu. Tak, żeby Maluszkowi nie było ani za ciepło, ani za zimno. Dla jego wygody oraz poczucia bezustannej ochrony i miękkości uszyto Śpiworek Niemowlęcy Miętowy Las.  Jego zewnętrzne wymiary to ok.  50 x 80 cm. Śpiworek ocieplany bawełniany jest wykonany z wysoko gatunkowej bawełny, a jego antyalergiczne wypełnienie z owaty silikonowej o gramaturze 150g/m2. Doskonały kształt gwarantuje swobodę ruchów przez cały okres użytkowania.

spiworek-mietowy-las-bawelniany-jukki

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Śpiworek do spania 50x75 cm - Eclipse

Śpiworek do spania 50x75 cm - Eclipse

Śpiworek niemowlęcy o wymiarach 50x75 cm z kolekcji Eclipse

Śpiworek do spania 50x75 cm - Happy Friends Blue

Śpiworek do spania 50x75 cm - Happy Friends Blue

Śpiworek niemowlęcy o wymiarach 50x75 cm z kolekcji Happy Friends Blue

Ciepło śpiworka

Śpiworek cudownie otuli Maluszka i da mu namiastkę ciepła i przytulenia bliskich. Możliwość prania ręcznego lub w pralce na delikatnym programie w temperaturze 30 stopni ułatwi korzystanie przez długi czas. Wszyty niemal po całości suwak dookoła śpiworka pozwoli przebierać Maluszka zmniejszając możliwość wybudzenia go ze snu. Antyalergiczna włóknina, która wypełnia śpiworek niemowlęcy, umożliwia prawidłowy przepływ powietrza. Dzięki temu zniwelowane zostało ryzyko przegrzania.

 

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Ponadto Śpiworek Jukki został uszyty w całości ręcznie, z ogromną starannością. Nie zawiera twardych elementów, jak np. rzepy, które mogłyby podrażnić dziecięcą delikatną skórę. Mamy zainspirowane kolorami i ciekawym a równocześnie spokojnym deseniem śpiworka chętnie sięgają po model Miętowy Las. Harmonijna grafika śpiworka przywołuje na myśl głęboki sen zimowy każdego misia.

 

Spokojny sen Maluszka

Dla każdego Rodzica najważniejsze jest, żeby jego Pociecha rosła silna i zdrowa. A na odpowiedni rozwój i regenerację wpływa właśnie głęboki, długi sen. Najbliżsi odczują chwile szczęścia patrząc na zadowolenie swojego dziecka, zarówno w domu jak i na spacerze. Maluszek będzie mógł słodko i wygodnie spać, a najbliżsi będą mieć pewność, że nie grozi mu ani nadmierny chłód ani przegrzanie.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Śpiworek do spania 50x75 cm - Very Morning

Śpiworek do spania 50x75 cm - Very Morning

Śpiworek niemowlęcy o wymiarach 50x75 cm z kolekcji Very Morning

Śpiworek do spania 50x75 cm - szare gwiazdki

Śpiworek do spania 50x75 cm - szare gwiazdki

Śpiworek niemowlęcy o wymiarach 50x75 cm w szare gwiazdki