Co kupić na babyshower?

Prezent na baby shower

Najbliższe koleżanki przygotowują spotkanie, żeby celebrować wspólny czas i zapewnić moc niepowtarzalnych chwil i radości przyszłej Mamie. Wśród przyjemności, mocy czułości i uścisków oraz jakże teraz popularnego słodkiego stołu, który wygląda jak małe arcydzieło, nie może zabraknąć wyjątkowych prezentów. Z pomocą przychodzi Zestaw 5-elementowy bawełniany – Minty Way.

zesatw-5-elementowy-minty-way-bawelniany-jukki

Zestaw 5-elementowy Jukki

Składa się dwustronnego kokonu niemowlęcego, dwustronnej poduszki „motylek”, dwustronnego kompletu kocyk + poduszeczka i dwustronnego materacyka. Taki prezent z pewnością ucieszy przyszłą Mamę. Zestaw Minty Way ze względu na stonowaną kolorystykę połączenia barwy szarego i miętowego harmonijnie wkomponuje się w pozostałe elementy wyprawki przygotowanej już dla Maluszka.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Zestaw 5-elementowy - łapacze snów i Jeans Minky

Zestaw 5-elementowy - łapacze snów i Jeans Minky

5-elementowy zestaw MINKY z kokonem niemowlęcym long łapacze

Zestaw 5-elementowy Summer Dream i Velvet w kolorze Old Rosa

Zestaw 5-elementowy Summer Dream i Velvet w kolorze Old Rosa

5-elementowy zestaw niemowlęcy Summer Dream Velvet z dwustronnym kokonem

Dwa słowa o kokonie niemowlęcym

Dwustronny kokon jest dedykowany Maluszkom od dnia narodzin, aż do 6-7 miesiąca życia (jego wewnętrzny wymiar to 58 cm, ale po rozwiązaniu sznureczków znajdujących się przy nóżkach wymiar powiększa się do 80 cm). Otuli każdego Małego Szkraba, który poczuje się bezpiecznie jak w brzuchu u Mamy. Zalecane jest, żeby w początkowym etapie rozwoju Maluszka ścisnąć mocniej sznureczki kokona, a później w zależności od potrzeb i rozwoju stopniowo je rozluźniać.

 

Dwustronny kokon ma wymiary zewnętrzne 50 x 90 cm, grubość burty 10 cm, a jego powierzchnia do spania wynosi 30 x 70 cm. Zapewni wzrokową stymulację, dzięki wykorzystaniu dwóch kolorów i możliwości odwracania kokonu. Sprawdzi  się doskonale zarówno w domu (w łóżeczku, w łóżku rodziców, na kanapie oraz na dywanie), jak i w podróży. Miękkie polarowe wnętrze kokonu będzie wspaniałym miejscem do pierwszych zabaw i poznawania świata przez Maluszka.

 

Poduszka dwustronna motylek

Kolejna część  zestawu to poduszka dwustronna „motylek”. Swoim kształtem dopasuje się do główki dziecka zapewniając mu komfortowy sen np. w trakcie drzemki, a rodzicom chwile relaksu bez obaw o bezpieczeństwo i wygodę Maluszka. Poduszka dwustronna „motylek” ma wymiary 25 x 30 cm. Z kolei dwustronny komplet, który składa się z poduszeczki i kocyka może być idealnym rozwiązaniem do snu, dbając o komfort i ciepło. Poduszeczka z dwustronnego kompletu ma wymiary 25 x 30 cm, a kocyk 50 x 75 cm.

Dopełnieniem całego zestawu jest dwustronny materacyk o wielkości 30 x 70 cm. Dzięki wykonaniu z miękkiej bawełny i polaru będzie dobrze służył Maluszkowi, poprawiając komfort leżenia i pierwszych zabaw.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Kokon Long - grochy z lamówką

Kokon Long - grochy z lamówką

Duży, dwustronny kokon niemowlęcy o wymiarach 50x90 cm

Rożek niemowlęcy - Very Morning i velvet w kolorze szarym

Rożek niemowlęcy - Very Morning i velvet w kolorze szarym

Rożek niemowlęcy z kolekcji Very Morning z szarym velvetem