Co zabrać na wyjazd nad morze?

Pierwsze nadmorskie wakacje z Maluszkiem? W ten idealny czas na plażowanie, zabierz kilka rzeczy, które zapewnią Twojemu dziecku, jak najbardziej komfortowe warunki. Zanim wyruszysz w podróż zaplanuj całą logistykę. Środek transportu, przystanki, czas na karmienie, na odpoczynek – zwłaszcza, jeśli przed Wami długa droga.

Biorąc pod uwagę nowe miejsce, sprawdź, gdzie ewentualnie można zwrócić się po pomoc w pierwszej kolejności w razie nieprzewidzianych „atrakcji zdrowotnych”.  Koniecznie zabierz mocny krem z filtrem, najlepiej faktor 50. Na liście must have muszą znaleźć się także oddychające ubranka z wysokogatunkowej bawełny, czapeczka, woda do picia dla Maluszka.

Jak już dotrzecie na plażę i rozłożycie parasol ochronny, czas na zapewnienie dziecku, jak najbardziej komfortowych warunków do odpoczynku. W tym celu może się przydać kokon, który posłuży nie tylko jako miejsce do leżakowania. Kokon to wyjątkowy produkt, który dzięki wysokiej burcie osłoni Maluszka od wiatru i uchroni od piasku plaży. Dziecko będzie mogło w nim komfortowe wypocząć i uciąć sobie drzemkę.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Kokon long - Minty Way

Kokon long - Minty Way

Duży, dwustronny kokon niemowlęcy o wymiarach 50x90 cm

Gdy do kokonu dołożysz płaską podusię i kocyk na chłodniejszy powiew wiatru, z pewnością odpoczynku dziecka nie zmącą wietrzne warunki atmosferyczne. Płaska podusia idealnie nadaje się dla bobasa i stanowi odpowiednio wyprofilowane podparcie dla główki. Kocykiem możesz przykryć maleństwo, gdy zrobi się chłodniej lub podłożyć jako dodatkowy wkład do kokonu. Z takim ekwipunkiem pobyt na nadmorskiej plaży z pewnością będzie udany.

kocyk-płaska-poduszka-grochy-Jukki

kocyk-płaska-poduszka-in-garden-pink-Jukki

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Kocyk i płaska poduszka Minky - miętowy las i granatowe Minky

Kocyk i płaska poduszka Minky - miętowy las i granatowe Minky

Kocyk i płaska poduszka we wzorze miętowy las, z granatowym minky

Kocyk i płaska poduszka Minky - zwierzątka i szare Minky

Kocyk i płaska poduszka Minky - zwierzątka i szare Minky

Kocyk i płaska poduszka w zwierzątka z szarym minky