Eko-świadomość zamknięta w produktach Jukki

Zniszczenia naszej planety, jakiej na przestrzeni lat dokonał człowiek, są nieodwracalne. Jednak od nas zależy, jak bardzo jesteśmy w stanie opóźnić ten proces. Bezpieczeństwo i dbałość o środowisko połączone z najwyższą jakością produktów daje nam, jako rodzicom gwarancję, że nasze dzieci otaczają się certyfikowanymi produktami – ekologicznymi, pozbawionymi alergenów i 100% bezpiecznymi zarówno dla nich, jak i dla środowiska.

Przygotowując pokój dla swojego dziecka, dbamy o jakość produktów znajdujących się w nim. Wybieramy farby ekologiczne i bezpieczne, oddychające, nieuczulające. To samo robimy z zabawkami, odzieżą oraz mebelkami. Podstawowa zasada to bezpieczeństwo, a bezpieczeństwo połączone na bazie ekologicznych receptur, to już nie luksus, a dbałość i odpowiedzialność.

W trosce o naszych najmłodszych płynąc z nurtem tego trendu i rosnącą świadomością rodziców, do ich koszyków zakupowych coraz częściej trafiają ekologiczne akcesoria marki Jukki. Produkty Jukki to ręcznie wykonywane cuda, zapewniające komfort i bezpieczeństwo twojego dziecka. To nie tylko piękne printy, to także printy ekologiczne, odporne na spieranie, pozbawione alergenów oraz elementów mogących stwarzać z bezpośrednie zagrożenie dla dziecka.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Kokon long - pikowany szary i biały

Kokon long - pikowany szary i biały

Dwustronny kokon long pikowany ze 100% bawełny, szary i biały

Kokon long - pikowany szary i różowy

Kokon long - pikowany szary i różowy

Dwustronny kokon long pikowany szary i różowy ze 100% bawełny

Certyfikowane materiały, ręczna produkcja, bezpieczeństwo to najwyższa rekomendacja dla jakości produktów Jukki. Naturalne wybory są najlepsze, bo to właśnie dzięki nim, nasi najmłodsi mogą czerpać z natury to, co najlepsze. Wybierając produkty Jukki dla twojego dziecka, masz 100% gwarancji komfortu, bezpieczeństwa, przyjaźni dla środowiska. Wiesz, że to, czym otaczasz swoje dziecko, spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa i wiesz, że dajesz mu to, co najlepsze.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Poduszka motylek - pikowany biały i szary

Poduszka motylek - pikowany biały i szary

Dwustronna poduszka motylek e 100% bawełny o wymiarach 40x22 cm (+/- 2cm)

Poduszka motylek - pikowany miętowy i szary

Poduszka motylek - pikowany miętowy i szary

Dwustronna poduszka Motylek o wymiarach 40x22 cm (+/- 2 cm)