Gwiazdka z nieba

Gwiazdka z nieba dla Maluszka

Każdy Rodzic chciałby podarować swojemu Maluszkowi gwiazdkę z nieba. W praktyce może to okazać się trudne. Na szczęście z pomocą przychodzi pościel do łóżeczka Milky Way. Miękki i delikatny materiał przygotowany specjalnie z myślą o cienkiej i delikatnej skórze każdego Bobasa. Deseń w białe, niebieskie i złote gwiazdki pozwoli utulić Maluszka do snu. A zaraz po przebudzeniu jego bodźce wzrokowe będą stymulowane dzięki harmonijnej kolorystyce i delikatnym wzorom.

Regeneracja maluszka podczas snu

W trakcie snu organizm dziecka regeneruje się, co pozwala mu rosnąć zdrowo. Szczególnie ważne jest to w trakcie przeziębienia lub choroby Maluszka. Pościele dziecięce do łóżeczka składają się z poszwy na kołdrę o wymiarach 120 x 90 cm oraz poszewki na poduszkę 60 cm x 40 cm. Wszystkie zamki błyskawiczne są kryte, umiejscowione w taki sposób, żeby nie zranić dziecka. Pościel do łóżeczka jest wykonana w 100% z wysoko jakościowej bawełny. Materiał ten sprawi, że Maluszek poczuje się błogo i bezpiecznie. Miękki materiał zadba o jego komfort w trakcie snu w nocy oraz drzemki w ciągu dnia. Maluszek będzie cały czas otulany, co wpłynie korzystnie na jakość jego snu.

Pościel dla maluszka

Dzięki temu, że pościel można wyprać również w pralce na delikatnym programie, szybko będzie znów czysta i gotowa do kolejnego użycia. Kto by przypuszczał, ze gwiazdy na niebie dla Twojego dziecka mogą być od teraz na wyciągnięcie ręki. Pościele niemowlęce można zakupić w sklepie Jukki. Będą idealnie komponowały się z innymi elementami wyprawki dla Maluszka.

posciel-white-parrot-bawelniania-135x100-jukki

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Komplet pościeli, poszewka 60 x 40 cm i poszwa 135 x 100 cm - Milky Way

Komplet pościeli, poszewka 60 x 40 cm i poszwa 135 x 100 cm - Milky Way

komplet pościeli, poszewka 60 x 40 cm i poszwa 135 x 100 cm - wzór Milky Way

Komplet pościeli, poszewka 60 x 40 cm i poszwa 135 x 100 cm - White Parrot

Komplet pościeli, poszewka 60 x 40 cm i poszwa 135 x 100 cm - White Parrot

Komplet pościeli, poszewka 60 x 40 cm i poszwa 135 x 100 cm - wzór White Parrot