Gwiazdkowy prezent w gwiazdki

Śpiworek do spania dla niemowląt w świątecznym klimacie

Każdy lubi coś innego. Jedno jest pewne, w te chłodne zimowe dni wszyscy szukają okazji, żeby się rozgrzać. W związku z tym, rozglądając się za prezentami  świątecznymi dla Maleństwa, warto zwrócić uwagę na to, żeby zapewnić mu komfort i ciepło każdego dnia. W trosce o ciepło i wygodę każdego Maluszka zaprojektowano Śpiworek do spania Milky Way. Cudowny zimowy deseń w niebieskie i złote gwiazdki idealnie wkomponuje się w ten świąteczny radosny klimat.

W Wigilię, gdy już zaświeci na niebie pierwsza gwiazdka, wszyscy podzielą się opłatkiem i usiądą do świątecznej wieczerzy. W tle będzie można usłyszeć kolędy i rodzinny przyjemny gwar rozmów. Potem nastąpi kolejny wyczekiwany moment – prezenty. Cieszą każdego bez względu na wiek. Śpiworek niemowlęcy ocieplany wywoła radość na twarzy Rodzica, a Maluszkowi zapewni ciepło i komfortowy sen. Najpierw gwiazdka pojawiła się na niebie, a potem w pokoju, gdzie śpi Maluszek.

Czy śpiworek jest odpowiedni dla mojego Maluszka?

Śpiworek niemowlęcy do spania Milky Way został uszyty w 100% z materiałów bawełnianych. Jego wypełnienie antyalergiczną owatą silikonową zapewni odpowiednią cyrkulację powietrza i miękkość, a specjalny kształt pozwoli na swobodę ruchu. Śpiworek ma wielkość ok 50 x 80 cm. Sprawdzi się doskonale zarówno w łóżeczku, jak i w wózku. Śpiworek niemowlęcy ma wszyty prawie naokoło miękki suwak, bezpieczny dla delikatnej skóry dziecka. Tak zaprojektowany śpiworek ułatwia przebranie Maluszka nawet w trakcie jego snu.

Śpiworek Jukki został uszyty w całości ręcznie, w trosce o każdy szczegół, bez użycia twardych elementów takich jak np. rzepy.  Zapewni bezpieczeństwo i wygodę najmłodszych. Śpiworek Milky Way jest łatwy w użytkowaniu, a dzięki temu, że można go prać w pralce automatycznej z delikatnym programem, zawsze będzie czysty i gotowy do użycia. Śpiworek niemowlęcy jako prezent gwiazdkowy z pewnością ucieszy Rodziców, a Maluszkom zapewni miękkość każdego dnia.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Śpiworek do spania 50x75 cm - szare gwiazdki

Śpiworek do spania 50x75 cm - szare gwiazdki

Śpiworek niemowlęcy o wymiarach 50x75 cm w szare gwiazdki

Śpiworek do spania 50x75 cm - Milky Way

Śpiworek do spania 50x75 cm - Milky Way

Śpiworek niemowlęcy o wymiarach 50x75 cm z kolekcji Milky Way