Gwiazdy na niebie

Niezależnie od tego, czy Maluszek dopiero przyszedł na świat i jego rodzice przeżywają moc wrażeń i uczą się nowej roli, czy też Mały Brzdąc jest już trochę większy i zaczyna raczkować i poznawać świat. Warto wprowadzić do domu trochę wyjątkowego klimatu.

Poduszka idealna na prezent

Jednym z pierwszych Mikołajkowych, a także świątecznych prezentów dla dziecka może być poduszka gwiazdka Minky szara.  Jej szary deseń będzie pasował do każdej aranżacji pokoju dziecięcego, a przyjemny w dotyku materiał z wypustkami dostarczy przyjemnych bodźców Maluszkowi. Poduszeczka dekoracyjna dla dziecka ma wymiary ok. 40 x 40 cm. Jest lekka i milutka, w dwustronny deseń szary Minky. Wykonana jest w 100% ręcznie, z wyjątkową starannością i dbałością o każdy szczegół. Jest miękka, sprężysta i nie zawiera twardych elementów. Wszystko po to, żeby Maluszek był bezpieczny i nie skaleczył sobie delikatnej skóry.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Poduszka gwiazdka - białe minky

Poduszka gwiazdka - białe minky

Poduszka gwiazdka obustronnie z białego minky, o rozmiarach ok. 40x40 cm

Poduszka gwiazdka - fuksjowe minky

Poduszka gwiazdka - fuksjowe minky

Poduszka gwiazdka obustronnie z fuksjowego minky, o rozmiarach ok. 40x40 cm

Czy poduszka jest bezpieczna?

Poduszeczka jest bezpieczna również dla niemowląt. Poduszka szary Minky ze sklepu Jukki jest uszyta z bardzo przyjemnego w dotyku polaru Minky i posiada Certyfikat OEKO-TEX 100 klasa I. Antyalergiczne wypełnienie puchem silikonowym zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i jest bezpieczne dla Maleństwa. Łatwość użytkowania poduszki dla niemowląt zapewni możliwość ręcznego prania. Dzięki temu podusia zawsze będzie czysta, a wysoka jakość materiału zapewni niezmienny kształt. Warto sprawić Maluszkowi radość i podarować mu gwiazdkę prawie jak z nieba.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Poduszka gwiazdka - błękitne minky

Poduszka gwiazdka - błękitne minky

Poduszka gwiazdka obustronnie z błękitnego minky, o rozmiarach ok. 40x40 cm

Poduszka gwiazdka - żółte minky

Poduszka gwiazdka - żółte minky

Poduszka gwiazdka obustronnie z żółtego minky, o rozmiarach ok. 40x40 cm