Harmonijny porządek w pokoju dziecka

Każda Mama to wie, że karmienie, przewijanie, utulanie do snu, noszenie na rękach zajmują mnóstwo czasu. Do tego, kiedy dziecko jest większe i zaczyna bawić się pierwszymi zabawkami to dookoła może zacząć panować bałagan. Zazwyczaj w takich sytuacjach brakuje już czasu na nieustanne sprzątanie i zbieranie porozrzucanych zabawek, tak, żeby i Maluszek nie zrobił sobie krzywdy, a Rodzic przypadkiem nie nadepnął na klocki lub ulubionego pluszaka swojego Skarba.

Kosz na zabawki pomoże utrzymać porządek

Z pomocą spieszy kosz na zabawki dwustronny szare gwiazdki Jukki. Jego dwustronna faktura, szara w białe gwiazdki, a po odwróceniu biała w szare gwiazdki będzie idealnym dodatkiem do pokoju zarówno chłopca jak i dziewczynki. Czy to kolorowe klocki, grzechotki, ulubiony Miś albo uszaty pluszak królik będą miały swoje dedykowane miejsce. Kosz na zabawki dostarczy harmonii w pokoiku i zapewni spokojny rozwój Maluszka.

Wymiary kosza – czy zmieści się do kącika maluszka

Kosz na zabawki został przygotowany specjalnie dla Maluszka i jego troskliwych najbliższych. Kosz ma wymiary 50 cm wysokości i 40 cm średnicy. Jest lekki i poręczny, dzięki czemu nawet  wypełniony po brzegi zabawkami, będzie łatwy do przeniesienia dla każdej Mamy. Zmianę położenia kosza ułatwią mocne i solidnie wykonane uszy. Kosz uszyty jest w całości z wysokiej jakości mięciutkiej bawełny z antyalergicznym wypełnieniem. Jednocześnie nie zawiera niebezpiecznych i twardych części, dzięki czemu nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo dziecka.

Co można przechowywać w koszu?

Oprócz funkcji przechowywania zabawek można w nim umieścić dziecięce ubranka lub inne niezbędne gadżety dla Maluszka. Swoim harmonijnym designem kosz na zabawki Jukki wkomponuje się do każdego pomieszczenia, a jego miękka tkanina dostarczy wnętrzu odrobinę przytulności. Kosz szare gwiazdki zapewni ład i porządek, a równocześnie będzie mógł służyć jako oryginalna dekoracja. Nareszcie zamiast ciągłego sprzątania Rodzice będą mogli poświecić więcej uwagi swojemu dziecku lub chwilę się zrelaksować. Od teraz wszystkie ulubione zabawki Maluszka będą uporządkowane w jednym miejscu.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Kosz na zabawki, dwustronny, in garden pink

Kosz na zabawki, dwustronny, in garden pink

Dwustronny kosz na zabawki we wzorze in garden pink

Kosz na zabawki, dwustronny, szare gwiazdki

Kosz na zabawki, dwustronny, szare gwiazdki

Dwustronny kosz na zabawki we wzorze w szare gwiazdki