Idealna poduszka dla twojego dziecka

Poduszka motylek – dla komfortu maluszka

Aby uprzyjemnić pierwsze wspólne chwile i komfort Twojego dziecka, polecamy Poduszkę Motylek – Łapacze snów. Poduszka ta jest dedykowana Maluszkom już od pierwszych dni życia. Każdy Maluch będzie mógł cieszyć się z Poduszki Motylek – Łapacze snów aż do 24 miesiąca życia.

Poduszka motylek idealna na spacer

Niezależnie, czy w domu, czy na spacerze Poduszka Motylek – Łapacze snów sprawdzi się idealnie. Amortyzuje główkę Maluszka, chroni przed wstrząsami, które mogą być wywołane jazdą samochodem lub jazdą w wózku podczas codziennych spacerów. Dzięki temu Maluszek będzie mógł cieszyć się nieprzerwanym słodkim snem w komfortowych warunkach, bez gwałtownych stresujących przebudzeń. Poduszka sprawdzi się również przy przewijaniu Maluszka, w trakcie karmienia, a  także dostarczy mnóstwo radości przyszłej Mamie, jeśli otrzyma taki prezent z okazji Baby Shower.

poduszka-motylek-lapacze-snow-bawelniana-jukki

Motylki bawełniane

W trosce o codzienny komfort i bezpieczeństwo Maluszka,  Poduszka jest wykonana z najwyższej jakości miękkiej bawełny, która posiada Certyfikat OEKO-TEX 100 klasa I, wypełniona antyalergicznym silikonowym puchem, tak aby nie narazić Maluszka na uczulenie. Dbałość o każdy szczegół i brak twardych elementów to pewność, że małym i delikatnym rączkom nie stanie się żadna krzywda.

Miękka i sprężysta Poduszka Motylek – Łapacze Snów zapewni Maluszkowi kolorowe sny w każdych warunkach. Poduszka Motylek – Łapacze Snów ma wymiary ok : 40 x 23 cm. Jej ergonomiczny kształt oraz łagodny deseń zapewnią harmonię i idealnie wkomponują się w bajkowy świat Maluszka.