Jak pomóc sobie w ciąży?

Spokojniejsze i bardziej łagodne momenty są przeplatane tymi trudniejszymi. Z kolei inne przyszłe Mamy cieszą się większym komfortem, ale poszukują czegoś, co dostarczy im miękkości i wygody na co dzień. Nie tylko w ciągu dnia, ale i przede wszystkim w nocy.

Specjalnie na taką ewentualność została uszyta Poduszka Ciążowa – White Parrot. Jej miękki kształt dostarczy wygody, atestowany puch silikonowy zapewni miękkość, puszystość i odpowiedni przepływ powietrza w środku poduszki. Poduszka Ciążowa Jukki typ „V” będzie nieoceniona przy ciążowych dolegliwościach, które mogą się zdarzyć szczególnie w ostatnich miesiącach. Pomoże przyszłej Mamie złagodzić ból związany z obolałymi plecami i opuchlizną nóg. Mięciutka poduszka doskonale sprawdzi się w nocy podczas snu, szczególnie wtedy gdy coraz większy ciążowy brzuszek utrudnia odpowiednie ułożenie się w łóżku.

Poduszka Ciążowa – White Parrot zalecana jest w zastępstwie spania na plecach w związku z tym, że pozycja ta może doprowadzić do nieodpowiedniego przepływu krwi do ciała dziecka, które jest w brzuchu Mamy. Poduszka przyniesie ulgę w trakcie problemów ze snem i zniweluje gorsze samopoczucie.  Jej odpowiednie wyprofilowanie zostało tak przygotowane, aby stanowić przyjemne podparcie dla głowy, pomóc w regulacji przepływu krwi w nogach. Poduszka doskonale stabilizuje boczną pozycję ciała. Ponadto wspiera kręgosłup, szczególnie w odcinku lędźwiowym. Poduszkę można ułożyć zarówno z przodu ciała jak i z tyłu, zapewniając ochronę przed niekontrolowanym przewrotem na plecy.

poduszka-ciazowa-v-bawelniana-jukki

Odpowiednia ilość snu razem z Poduszką Ciążową – White Parrot zapewni lepsze samopoczucie i wyższy poziom energii. Sen jest wspaniałym lekarstwem i każda Mama wie, jak niewiele może być czasu na odpoczynek zaraz po porodzie i w pierwszych miesiącach życia Maluszka. Warto więc zadbać o odpowiedni wypoczynek właśnie w trakcie ciąży. Droga Przyszła Mamo, jeśli szukasz komfortu do spania i relaksu w trakcie ciąży oraz wygodnego wsparcia przy karmieniu piersią, kiedy Maluszek przyjdzie już na świat, Poduszka Ciążowa Jukki typ „V” będzie najlepszym rozwiązaniem. Dostarczy wielu przyjemnych chwil z brzuszkiem, a także po porodzie.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl