Jak skompletować wyprawkę – część 3

Poza podstawowymi elementami, jak butelki i smoczki, warto zwrócić uwagę na produkty, które pozwolą maluszkowi czuć się komfortowe i bezpiecznie.

Kompletując wyprawkę, pamiętaj o akcesoriach takich jak: rożek, kokon, czy kołderka z podusią od Jukki. Dzięki nim zapewnisz dziecku przytulność, ciepło, komfort, jakiego doświadczało, zanim przyszło na świat.

Dodatkową zaletą produktów Jukki jest ręczne wykonanie z dbałością o każdy detal. W konstrukcji akcesoriów dla dzieci nie ma elementów, które mogą zranić lub uczulić Twoje maleństwo. Hipoalergiczne wypełnienie daje gwarancję, że maluszek nie zostanie podrażniony przez żadną substancję powodującą alergię. Mięciutkie materiały, 100% bawełny z certyfikatem jakości to gwarancja najlepszych produktów dla Twojego dziecka.

Elementem, który z pewnością świetnie się sprawdzał podczas ciąży, jest rogal Jukki. Teraz możesz dołożyć go do wyprawki dla dziecka i wykorzystać podczas karmienia. Zdecydowanie ułatwi Ci to życie i odciąży kręgosłup. Ponadto będziesz go mogła także potem wykorzystać do zabaw, leżakowania i nauki siedzenia u bobaska.

poduszka-rogal-in-garden
Rogale Jukki mogą służyć zarówno w ciąży – do spania, poduszka ciążowa Jukki typu “V” oraz do wygodnego karmienia Maluszka.

Czas na skompletowanie wyprawki!

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Poduszka rogal - White Parrot

Poduszka rogal - White Parrot

Poduszka do karmienia - rogal, fasolka White Parrot

Poduszka rogal premium - Forest Story i Velvet w kolorze butelkowej zieleni

Poduszka rogal premium - Forest Story i Velvet w kolorze butelkowej zieleni

Poduszka do karmienia - rogal, fasolka - Forest Story z velvetem w kolorze butelkowej zieleni