W momencie karmienia nawiązuje się niesamowita relacja z dzieckiem. Jednak ten proces to nie tylko jednorożce. To także niekiedy ból, który spowodowany jest spięciami mięśniowymi wynikającymi z obciążenia stawów. Ważne  zatem jest odpowiednie ułożenie, które pozwoli zapomnieć o bólu.


Poduszka fasolka

Istotą jest zachowanie odpowiedniej pozycji w czasie karmienia. Najlepsza pozycja to pozycja półsiedząca przy wyprostowanych i podpartych plecach oraz lekko ugiętych i wygodnie podpartych nogach. Dużą pomocą w tym wypadku jest poduszka do karmienia typu rogal lub fasolka. Jest ona także dużą pomocą, gdy chcesz karmić dziecko w pozycji leżącej. Rogal wykona za Ciebie część pracy, jaką jest podparcie i wygodne ułożenie dziecka. Poduszka typu rogal Jukki zapewnia prawidłowe ułożenie malucha oraz pomaga odnaleźć komfortową pozycję karmiącej Mamie.

poduszka rogal Minty Way Jukki 

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Poduszka rogal premium - Forest Story i Velvet w kolorze butelkowej zieleni

Poduszka rogal premium - Forest Story i Velvet w kolorze butelkowej zieleni

Poduszka do karmienia - rogal, fasolka - Forest Story z velvetem w kolorze butelkowej zieleni

Poduszka rogal premium - Royal Rose i Velvet w kolorze burgundowym

Poduszka rogal premium - Royal Rose i Velvet w kolorze burgundowym

Poduszka do karmienia - rogal, fasolka - premium Royal Rose z velvetem w kolorze burgundowym

 


Komfortowe karmienie

Skoro komfortowe rozwiązania ułatwiają codzienne czynności, dlaczego by z nich nie korzystać? Rogal Jukki może przydać się także na dalszym etapie rozwoju Malucha. Można śmiało powiedzieć, że rogal rozwija się razem z dzieckiem. Początkowo dziecko wygodnie spoczywa w objęciach fasolki podczas karmienia. Odpowiednie ułożenie dziecka na poduszce w czasie tej czynności odciąża również mamę. Co więcej, rogal daje możliwość karmienia w wielu pozycjach, odciążając przedramiona, ręce i kręgosłup. Potem rogal Jukki świetnie sprawdza się w roli gniazdka do siedzenia, leżenia oraz jako mięciutka maskotka do przytulania. Tkaniny użyte do produkcji rogala/fasolki posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Są to materiały miękkie, delikatne, a także łatwe w utrzymaniu czystości, a przede wszystkim dostosowane do budowy ciała Maluszka.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl