Jak wyposażyć łóżeczko dla noworodka?

Ochraniacz na materac Jukki

Główną rolę w łóżeczku pełni odpowiednio dobrany materacyk. Zapewnia wygodę i kolorowe sny. Bywa też najbardziej narażony za zabrudzenia, dlatego warto zadbać o jego zabezpieczenie. W sklepie Jukki znajdziesz odpowiedni produkt spełniający tę funkcję. Mowa o ochraniaczu na materac Jukki. Ten praktyczny element wyposażenia łóżeczka, odpowiadać będzie za nieprzerwany sen Twojego dziecka, nawet, gdy w nocy pieluszka będzie przepełniona lub w czasie karmienia rozleje się mleko. Nasz ochraniacz wykonany jest z mięciutkiej powłoczki frotte z czterema gumkami, które idealnie mocują  produkt na materacu i zapobiegają jego przesunięciu podczas snu. Co ważne, ochraniacz jest antyalergiczny i stanowi naturalną barierę dla alergenów, grzybów i innych drobnoustrojów. Jego najważniejszą funkcją jest wodoodporność i właściwości pochłaniania wilgoci.

 

Kokon i śpiworek Jukki

W łóżeczku Maluszka rewelacyjnie wręcz sprawdza się kokon Jukki. Produkt ten, zapewni dziecku ciepło, wygodę i bezpieczeństwo. Istotny jest fakt, iż kokony skonstruowane są w ten sposób, aby dziecko po przyjściu na świat, czuło się niemal tak bezpiecznie, jak w brzuchu Mamy. Otulinka okala Maleństwo, zabezpiecza przed przesunięciami, daje ciepło i zapewnia komfort snu. Można go stosować nie tylko w łóżeczku, ale także w podróży, w każdym pomieszczeniu w domu, czy nawet jako przewijak.

kokon-long-magic-town-velvet-jukki kokon-long-summer-dream-velvet-jukki

Kokony z velvetem obejrzysz tutaj

Podobną funkcję pełni śpiworek Jukki. To najskuteczniejsza ochrona przed zimnem. Nasze śpiworki zapewniają nie tylko ciepło, ale też wygodę. Są znacznie bardziej komfortowe w użyciu niż kołderki, czy kocyki, które łatwo ześlizgują się z Maluszka, narażając ciałko na wychłodzenie. Swobodę ruchu gwarantuje Maleństwu specjalny kształt śpiworka, który jednocześnie zapewnia ciepło i piękne sny. Co ważne, śpiworek może być stosowany zarówno w łóżeczku, jak i w wózeczku podczas spaceru oraz w domowych warunkach.

Śpiworki dla Maluszków obejrzysz tutaj

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Śpiworek do spania 50x75 cm - Very Morning

Śpiworek do spania 50x75 cm - Very Morning

Śpiworek niemowlęcy o wymiarach 50x75 cm z kolekcji Very Morning

Śpiworek do spania 50x75 cm - miętowy las

Śpiworek do spania 50x75 cm - miętowy las

Śpiworek niemowlęcy o wymiarach 50x75 cm z kolekcji miętowy las

Ochraniacz do łóżeczka Jukki to stróż bezpieczeństwa Maluszka. Produkt wykonany z miękkiej i delikatnej konstrukcji. Ochraniacz na szczebelki to 8 sztuk 25 cm miękkiego materiału z bawełnianymi troczkami. Pozwala to na estetyczne wyłożenie wnętrza łóżeczka dziecięcego i odpowiednie zabezpieczenie jego powierzchni przed urazami. Jego nadrzędną rolą jest zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony przed bolesnym zderzeniem z łóżeczkiem.
ochraniacz-grochy-jukki

Ochraniacz Jukki w grochy obejrzysz tutaj

 

Poduszka i kocyk Jukki

W łóżeczku doskonale sprawdzi się poduszka motylek lub płaska poduszka, które zadbają o piękny kształt główki Twojej pociechy. Ich ergonomiczny kształt zapobiega powstawaniu tzw. płaskiej główki u Maluszków. Niezastąpiony będzie też bawełniany kocyk Jukki (zobacz wszystkie kolory tutaj), który stanowić będzie dodatkową ochronę przed zimnem otulając swoją miękkością Maluszka podczas snu.

kocyk-bawelniany-butelkowa-zielen-jukki kocyk-bawelniany-musztardowy-jukki

[vilaro_articxle_box_2]