Jaka pościel do łóżeczka dziecka?

Jak sprawić, żeby bielizna pościelowa nabrała charakteru i wyrazu w dziecięcym pokoju? Postaw na komfort i modne wzory oraz bezpieczeństwo. Miękkie materiały, które zapewnią swobodę, wygodę oraz piękne sny Twojego Maluszka. Wśród licznych kompletów pościeli i kocyków zdecydowanie wyróżnia się Kocyk Patchwork Jukki.

kocyk-patchwork-posciel-dla-dzieci-jukki

Ten wyjątkowy kocyk uszyty jest z kolorowych kwadracików bawełnianych. Jest to produkty wykonany w 100% ręcznie, z dokładnością, dbałością i miłością do dzieci. Powierzchnia kocyka jest pikowana, a wypełnienie stanowi antyalergiczna włóknina silikonowa. Druga strona kocyka to gładki, bawełniany, kolorowy materiał. Poduszeczka do kompletu także wykonana jest z bawełny oraz wypełniona kulką silikonową o właściwościach antyalergicznych. Szyku nadaje elegancka lamówka. Kocyk składa się z aż 77 kawałków – kwadracików materiału, natomiast poduszka z 12.

Piękne, wielobarwne tkaniny wpływają na stymulację wzroku dziecka. Kolory pobudzają umysł i zaszczepiają chęć do zabawy. Komplecik wykonany jest z dbałością o każdy szczegół, precyzją i starannością łączenia kwadracików materiałowych i printów. Spójna całość tworzy harmonię i pozwala Maleństwu odprężyć się w komfortowych warunkach.

Jukki proponuje również do wyboru zestawy pościeli bez wypełnienia – warto zobaczyć najnowszy dostępny w sklepie online wzór z kolekcji w peonie White Parrot:

posciel-white-parrot-peonie-jukki

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Komplet pościeli, poszewka 60 x 40 cm i poszwa 135 x 100 cm - White Parrot

Komplet pościeli, poszewka 60 x 40 cm i poszwa 135 x 100 cm - White Parrot

Komplet pościeli, poszewka 60 x 40 cm i poszwa 135 x 100 cm - wzór White Parrot

Komplet pościeli, poszewka 60 x 40 cm i poszwa 135 x 100 cm - miętowy las

Komplet pościeli, poszewka 60 x 40 cm i poszwa 135 x 100 cm - miętowy las

Komplet pościeli, poszewka 60 x 40 cm i poszwa 135 x 100 cm - wzór miętowy las