Dźwięk dzwoneczków wesoło rozbrzmiewa wokół choinki. Blask świec i światełek przykuwa uwagę najmłodszego członka rodziny. To pierwsze Wasze wspólne Święta. Celebrujecie je już w trójkę i nie możecie sobie wyobrazić, jakby mogło być inaczej. Nutki kolęd unoszą się lekko w przestrzeni domowej. Zaraz rozpocznie się celebracja wraz z rodziną. Prezenty połyskują pod choinką, wabiąc feerią kolorowych papierów i wstążek nie tylko Maluszka wyglądającego z zainteresowaniem z kokon XXL Jukki. Jak dobrze, że Twoja najlepsza przyjaciółka podarowała Ci go na babyshower. Ciekawe, co tym razem otrzyma Twój Szkrabek? Oby to było coś praktyczne i bezpiecznego. Takich prezentów nigdy za wiele!

Co kupić dziecku pod choinkę?

Uroczy scenariusz świąteczny, ale też prawdziwy. Ile rodzin każdego roku spędzie swoje pierwsze Święta w komplecie ze swoim wyczekanym Maluszkiem po raz pierwszy? Ile osób każdego roku głowi się, jaki prezent kupić Maleństwu pod choinkę. Nie będziemy tego nawet liczyć. To, co możemy teraz zrobić, to dać Ci najlepszą szansę, na zakup idealnego, praktycznego i w pełni bezpiecznego prezentu. Gwarantujemy uśmiech na twarzy Mamy i dziecka.

Praktyczny prezent dla dziecka

Jeśli Maluszek jest już na świecie od jakiegoś czasu, to prawdopodobnie wyprawka jest już kompletna. Warto jednak dopytać rodziców, czy czegoś konkretnego nie potrzebują. Ciekawym prezentem dla Malca może okazać się kostka sensoryczna Jukki.

Ta prosta w konstrukcji zabawka rozbudza zmysły i uczy zręczności. Jest to produkt przeznaczony nawet dla najmłodszych pociech i w pełni bezpieczny. Nie zawiera twardych elementów, które mogłyby zostać nieopatrznie połknięcie lub uszkodzić delikatną skórę dziecka. Ponadto wykonany jest z materiałów antyalergicznych, mięciutkich, solidnych, wysokiego gatunku o gładkiej strukturze.

Zabawka, jak wszystkie produkty Jukki uszyta jest metodą hand-made. Dlatego, choć wzory są powtarzalne, to nie ma dwóch identycznych kostek. Każdy egzemplarz jest unikatowy. Każdy egzemplarz jest bezpieczny i wykonany z dbałością o szczegóły. Absolutną zaletą kostki sensorycznej jest jej lekkość – kolejna gwarancja, że dziecko nie uderzy się podczas zabawy. Poza tym kostka może także służyć jako zabawka. Jest do tego wprost idealna. Obszyta pluszem Minky sama się prosi o przytulanie.

Kostki sensoryczne Jukki są dostępne w kilku wzorach, które można dopasować kolorystycznie do innych elementów wyprawki.

kostka-sensoryczna-Jukki kostka-sensoryczna-Jukki-panda kostka-sensoryczna-Jukki-ingarden kostka-sensoryczna-Jukki-milkyway

Kostka sensoryczna – idealny prezent dla dziecka

Kostka sensoryczna posiada liczne bąbelki, wypustki, które pobudzają umiejętności poznawczo-motoryczne Malucha. Kolorowe tasiemki i sznureczki rozbudzają wyobraźnię oraz są świetnym elementem do ćwiczenia zwinności malutkich paluszków.
Hitem, który uwielbiają dzieci,  jest folia, zręcznie ukrywa w środku kostki, szeleszcząca dźwięcznie podczas zabawy. Zalety kostki sensorycznej doceni nie tylko dziecko, ale także rodzice. Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na prezent, ta kostka aż się prosi o zakup!

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Kostka sensoryczna Minky - kontrastowa

Kostka sensoryczna Minky - kontrastowa

Kostka sensoryczna kontrastowa czerwono-czarno-biała

Kostka sensoryczna Minky - Happy Friends Blue

Kostka sensoryczna Minky - Happy Friends Blue

Kostka sensoryczna z minky we wzorze Happy Friends Blue