Jukki w grochy na wiosnę

Tkanina w grochy może stać się wspaniałą bazą pod wiele produktów dla dzieci. W ofercie produktów Jukki grochy także mają swoje miejsce wśród rozmaitości. Akcesoria dla dzieci Jukki z groszkowym printem stanowią idealne uzupełnienie pokoju każdego Maluszka.

Grochy idealnie komponują się z jasnymi ścianami lub pastelami. Nieźle także wyglądają z mocnym uderzeniem kolorystycznym rozpostartym na ścianach. W zestawach Jukki w grochy królują szarości i biel.

Intensywne grochy zagościły na poduszce rogalu czy poduszce motylku. W ofercie Jukki poduszka rogal jest także dostępna w zestawieniu z materiałem Minky (Poduszka rogal Minky – grochy i szare Minky).

kokon niemowlęcy grochy Jukki

W pierwszym etapie życia z pewnością przyda się kokon, ale koniecznie w grochy! Tenże wzór znaleźć można wśród rodzinki kokonów w groszki. Kokon Bold – grochy z lamówką to grochy w środku I na zewnątrz w otoczeniu szarej burty i czarnej ramówki. Kokon XXL 120×65 cm – grochy prezentuje słodkie kropki w środku produktu, na zewnątrz zaś otulony jest szarością tak, jak i Kokon Long – grochy z lamówką. Z tym, że w tym ostatnim burtę ze środkiem łączy czarna lamówka dokładnie tak, jak w Kokonie XXL 120×65 cm – grochy z lamówką.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Grochy spełniają także funkcję ochronną. Ochraniacz do łóżeczka – grochy chroni Twoje dziecko przed uderzeniem główki w szczebelki lub wypadnięciem nóżki, lub rączki. A przyszłe mamy wspiera Poduszka ciążowa – grochy i szary. Dzięki niej Mama możne odnaleźć wygodną pozycję podczas snu niezależnie od wielkości brzuszka ciążowego. Gdy dziecko już podrośnie, o porządek w pokoju zadba Kosz na zabawki, dwustronny, grochy, który z łatwością pomieści wszystkie zabawki.

Grochy mają moc, która uaktywnia się w produktach dla dzieci Jukki.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Komplet pościeli, poszewka 60 x 40 cm i poszwa 135 x 100 cm - grochy

Komplet pościeli, poszewka 60 x 40 cm i poszwa 135 x 100 cm - grochy

Komplet pościeli, poszewka 60 x 40 cm i poszwa 135 x 100 cm - wzór w grochy

Kostka sensoryczna Minky - kontrastowa

Kostka sensoryczna Minky - kontrastowa

Kostka sensoryczna kontrastowa czerwono-czarno-biała