Kocyk – mięciutki prezent pod choinkę w modnych kolorach

Każdy lubi czuć ciepło w przytulnych wnętrzach, otoczony przyjemnymi gadżetami. Szczególnie jeśli poczucie bezpieczeństwa i komfortu dotyczy naszego dziecka, chcemy dać mu to, co najlepsze.

Nowość dla maluszka – kocyk ze 100% bawełny

W trosce o miękkość i wygodę Maluszka sklep Jukki przygotował w swojej ofercie Kocyk Bawełniany Tkany zieleń butelkowa. Kocyk wyprodukowano w Polsce ze 100% bawełnianej mięciutkiej przędzy pochodzenia organicznego. Jego wymiary to 80 x 100 cm. Kocyk niemowlęcy tkany jest lekki i delikatny dla skóry Maleństwa. Kocyk Jukki został wykonany z dbałością o odpowiedni splot i każdy szczegół, tak aby zapewnić komfort termiczny. Dzięki temu, że doskonale reguluje temperaturę, może być używany przez cały rok. Przędza, z której został przygotowany, jest naturalna i przeciwalergiczna. Wysoka elastyczność kocyka pozwoli na odpowiednie dopasowanie się do ciała dziecka.

Kocyk tkany w kolorze butelkowej zieleni

Każdy Maluszek uwielbia być tulony i czuć ciepło, które bije od jego najbliższych. Wspaniałym rozwiązaniem będzie zakup kocyka i podarowanie go w prezencie gwiazdkowym. Kocyk Bawełniany Tkany zieleń butelkowa pozwoli okryć naszego Skarba. Z kolei spowijanie korzystnie wpłynie na uspokojenie się dziecka. Ma działanie zbliżone do czasu w brzuchu Mamy.

tkany-kocyk-bawelniany-zielen-butelkowa-jukki-online

Dzięki swojej elastyczności kocyk rozciąga się na tyle, że umożliwia dopasowania do ciała dziecka oraz swobodę ruchu Maluszka. Wysokiej jakości tkanina zachowuje swój niezmieniony kształt i wygląd nawet po wielu praniach. Będzie nieocenionym wsparciem również podczas kolek niemowlęcych ze względu na wsparcie integracji sensorycznej na poziomie głębokiego odczuwania.

tkany-kocyk-bawelniany-zielen-butelkowa-jukki

Kocyk bawełniany w modnym kolorze idealny na świąteczny prezent

Kocyk idealnie wpasuje się w świąteczny klimat. Jego modny kolor butelkowej zieleni przywoła na myśl pachnącą choinkę, czerwone świąteczne swetry i ciepłe skarpety. Kocyk tkany umili czas Maluszkowi, zapewni poczucie bezpieczeństwa i otuli dziecko, tak jak wcześniej brzuch Mamy. Jak niewiele potrzeba, żeby uszczęśliwić prezentem małego Brzdąca.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Kocyk bawełniany tkany 100x80 cm - butelkowa zieleń

Kocyk bawełniany tkany 100x80 cm - butelkowa zieleń

Kocyk niemowlęcy bawełniany tkany, w kolorze butelkowej zieleni, o wymiarach 80x100 cm

Kocyk bawełniany tkany 100x80 cm - jasny szary

Kocyk bawełniany tkany 100x80 cm - jasny szary

Kocyk niemowlęcy bawełniany, tkany, jasny szary, o wymiarach 80x100 cm