Kokon XXL – lepszy wymiar snu Twojego dziecka

Kokon rośnie razem z dzieckiem

Kokon to mięciutki, owalny kształt o wielu ciekawych barwach oraz printach. Można zmieniać jego wygląd w zależności od nastroju oraz upodobań. Każdy kokon jest dwustronny i zawiera bardziej lub mniej kolorystyczną wersję dziecięcego siedliska snów i zabaw.

Nie musisz się już martwić, że Twoje dziecko wyrośnie z kokonu i nie będzie mogło długo cieszyć się jego otulinką. Kokony Jukki dostępne są bowiem w wersji XXL. Standardowy, dwustronny kokon dostępny jest w rozmiarze 50×90 cm. Natomiast kokon XXL Jukki to wymiary 120×65 cm. Głębokość powierzchni do spania to aż 90x40cm o solidnym wsparciu 15 cm burty. Kokon XXL wykonany jest ze 100% bawełny i w 100% ręcznie. Żaden z kokonów nie zawiera elementów twardych, które mogą zranić dziecko lub są łatwe do połknięcia. Co więcej, są mięciutkie oraz sprężyste, a przede wszystkim są bezpieczne dla niemowląt.

kokon-xxl-in-garden-Jukki

Wypełnienie kokonu do kulka silikonowa, która znajduje się w brzegach kokonu oraz owata silikonowa zastosowana w materacyku. Kokon można prać ręcznie  oraz prasować według zaleceń producenta. Dzięki temu Ty i Twoje dziecko będziecie dłużej cieszyć się wysoką jakością produktu oraz intensywnością barw.

Centymetry szczęścia

Kokon XXL nadaje się idealnie dla Maluszków do 18 miesiąca życia. Otulacz zyskuje dodatkowe centymetry dzięki rozwiązaniu sznureczka, znajdującego się przy nóżkach. Warto zainwestować w wersję XXL kokonu, gdyż w pierwszych miesiącach życia dziecka, kokon można ścisnąć, tak aby bardziej otulał Malucha. Następnie wraz ze wzrostem dziecka kokon można regulować, rozluźniając sznurek u podstawy. Kokon XXL Jukki ma magiczną moc, rośnie wraz z Twoim dzieckiem.

Kokon zwany także gniazdkiem z powodzeniem może służyć także starszym dzieciom. Tego typu kształt idealnie nadaje się na bezpieczną przestrzeń do zabawy, leżenia na brzuszku, a nawet pierwszych ćwiczeń manualnych z Twoją pociechą. Dodatkowo, jeśli całkowicie poluźnisz sznureczki, możesz używać otulacza jako przewijaka.

Co ważne, mięciutkie brzegi kokonu należą do najgrubszych, dostępnych na rynku, co daje gwarancję bezpieczeństwa oraz zachowania kształtu. Bez względu na to, czy kokon jest ściśnięty, czy poluzowany forma otulacza trzyma fason. Nie ma możliwości, aby kokon zrobił się zwyczajnie „klapnięty”.

Wybór jest zdecydowanie prosty i najlepszy możliwy – kokon Jukki XXL – dla Twojego dziecka, dla Ciebie, dla Was.