Zacznijmy od tego, czym jest bawełna premium w produktach dla dzieci Jukki?  To bardzo wysokiej jakości tkanina o gramaturze ponad 150 g. Tkanina jest wykończana poprzez enzymowanie oraz zmiękczanie. Nie zbiega się po praniu i prasowaniu, jest bardzo miękka i delikatna. Materiał zadrukowany jest cyfrową metodą reaktywną, farba wnika w przędze, nie spiera się oraz nie jest wyczuwalna pod ręką.

 

Rożek jest jednym z podstawowych elementów wyprawki. Spełnia rolę otulacza dla Maluszka. Dzięki niemu dziecko czuje się bezpiecznie i ciepło. Przydaje się w szpitalu i w domu. Sprawdza się świetnie także w wózki i w łóżeczku. W późniejszym okresie idealnie sprawdza się jako kołderka lub kocyk, a nawet przewijak.

W najnowszej kolekcji prezentujemy rożek niemowlęcy bawełniany premium Morning oraz rożek niemowlęcy bawełniany premium Swan Queen.

rożek-niemowlęcy-swan-queen-Jukki

Rożki z dwóch stron wykonane są z bawełny premium. Posiadają piękną kokardę, dzięki której możemy regulować sposób jego wiązania. Wnętrze rożków stanowią warstwy antyalergicznej włókniny silikonowej, która stanowi idealne wypełnienie nadające rożkom odpowiednią sztywność. Jednocześnie dają poczucie miękkości i komfortu dla Maluszka. Dodatkowo print w urocze różowe łabędzie lub poranne ptaszki dodaje niesamowitego uroku tym produktom.

Jako uzupełnienie w tych samych barwach polecamy kokon long premium Swan Queen oraz kokon long premium Morning. Kokony Jukki polecane są Maluszkom od narodzin do 7-9 miesiąca życia. Te kokony mają powierzchnię spania o długości 70 cm. Jednak możesz uzyskać nawet 90cm, rozwiązując sznureczek przy nóżkach. Gniazdko kokonowe z powodzeniem może służyć także starszym dzieciom jako bezpieczna przestrzeń do zabawy.

 

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Kokon long - pikowany szary i różowy

Kokon long - pikowany szary i różowy

Dwustronny kokon long pikowany szary i różowy ze 100% bawełny

Poduszka motylek - pikowany różowy i szary

Poduszka motylek - pikowany różowy i szary

Dwustronna poduszka motylek ze 100% bawełny, o wymiarach 40x22 cm (+/- 2 cm)