Komfortowa jesień dla maluszka

Choć jesień rozpieszcza nadal ciepłymi promieniami słonecznymi, to wieczory są już coraz chłodniejsze. Dla Maluszków urodzonych we wrześniu przydadzą się ubranka i akcesoria dla dzieci, dzięki którym poczucie bezpieczeństwa i ciepła, będzie towarzyszyć na co dzień. Jesienna wyprawka powinna obfitować w bawełniane materiały, lekkie, oddychające, a zarazem ciepłe. Pamiętając o chłodniejszych wieczorach i coraz chłodniejszych w dniach, podstawą wyposażenia powinien być śpiworek.

 

Śpiworek Jukki wykonany jest 100% z wysokogatunkowej bawełny. Jest mięciutki i bezpieczny dzięki ukrytemu suwakowi, który jest wszyty naokoło śpiworka. Ten element pozwala bez problemu przebrać dziecko, nie przerywając jego słodkiego snu. Wnętrze śpiworka wypełnione jest antyalergiczną włókniną silikonową. Wypełniacz nadaje miękkość oraz zapewnia komfort snu Maluszka. Co ważne, włóknina wewnętrzna zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i nie dopuszcza do wychłodzenia organizmu, nie pozwala też Maluszkowi się spocić.

śpiworek-jukki-gwiazdki

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Śpiworek do spania 50x75 cm - Eclipse

Śpiworek do spania 50x75 cm - Eclipse

Śpiworek niemowlęcy o wymiarach 50x75 cm z kolekcji Eclipse

Śpiworek do spania 50x75 cm - Happy Friends Blue

Śpiworek do spania 50x75 cm - Happy Friends Blue

Śpiworek niemowlęcy o wymiarach 50x75 cm z kolekcji Happy Friends Blue

Poza tym jako cieplutki otulacz świetnie sprawdzi się też rożek niemowlęcy. Rożek także wykonany jest ze 100% bawełny. Dodatkowo posiada śliczną kokardę, która jest też funkcjonalna. Dzięki niej możemy regulować sposób wiązania, tak aby Maluszek czuł się komfortowo. We wnętrzu rożek wypełniony jest także antyalergiczną włókniną silikonową, która utrzymuje go w swoim w kształcie, nadając także pewną sztywność. Jednocześnie tworzy miękką powierzchnię, zapewniając przyjemny sen.

Nie gorszy w tym zestawieniu jest także kokon, który daje namiastkę bycia w brzuszku Mamy. Kokon dostępny jest w czterech wersjach kokon Long, kokon Velvet pikowany i kokon XXL. Każdy z nich wykonany jest oczywiście z bawełny na zewnątrz z dodatkiem różnych materiałów. Gniazdka od Jukki posiadają jedne z najgrubszych boków, jakie można stworzyć w kokonie. Do tego boki te są niezwykle miękkie i wypełnione również antyalergiczną sprężystą kulką silikonową, która nadaje kształt. Kokon Long można przedłużać dzięki rozwiązaniu sznureczka znajdującego się przy stópkach. Wyprawka zaopatrzona w „trzech muszkieterów” pozwoli w cieple przetrwać jesień w komfortowych warunkach.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Kokon Long - grochy z lamówką

Kokon Long - grochy z lamówką

Duży, dwustronny kokon niemowlęcy o wymiarach 50x90 cm

Kokon long - Very Morning i velvet w kolorze szarym

Kokon long - Very Morning i velvet w kolorze szarym

Kokon long z kolekcji Very Morning z szarym velvetem