Księżycowa poświata utuli do snu

Róż jest pięknym kolorem. Może występować w wielu odcieniach od łososiowego, poprzez koralowy aż po intensywną fuksję. Każdy z nich inaczej oddziałuje na zmysły i nieco inaczej kojarzy się w odbiorze społecznym. Choć róż stał się niechlubnym ambasadorem próżności, to w użyty w odpowiednim zestawieniu, nadaje uroku wnętrzom, strojom i różnorodnym akcesoriom.

To właśnie dziewczynki najczęściej wybierają kolor różowy, określając się przy tym księżniczką. Niekiedy to rodzice od pierwszych chwil życia otaczają swoje córki wszystkim, co występuje w tej barwie. Nie ma w tym nic złego, pod warunkiem, że nie wkrada się tu przesada.

Jeśli urządzasz pokój córki, który absolutnie musi być pełen różu, staraj się zestawiać go z tonującymi odcieniami innych barw. Przepięknie wygląda zestawienie pudrowego różu wraz z łagodną szarością czy pastelową miętą.https://jukki.pl/pl/p/Komplet-z-falbanka%2C-poszewka-60x40cm-i-poszwa-120x90cm%2C-Moonlight-Grey-Day/270

Jak wygląda łóżko małej księżniczki? Z pewnością są na nim falbanki, magia i róż. Jak to połączyć? Wybierając odpowiedni zestaw pościeli Jukki. Pościel musi być nie tylko ładna, ale też miła w dotyku, subtelna, ciepła, komfortowa i bezpieczna dla smyka, którego otula.

 

Wśród dostępnych w asortymencie Jukki pościeli znajduje się najbardziej odpowiednia dla wszystkich księżniczek pościel dziecięca z falbanką do łóżeczka. Co jest w niej takiego wyjątkowego? Na początek spełnia założenie barwowe. Mamy cukrowy, pudrowy róż. Do towarzystwa garnie się wyciszająca szarość. Całość upstrzona jest niesamowicie słodkimi jednorożcami w kolorze…różowym oraz błękitnym. Jednorożce wesoło hasają po pościeli oraz drzemią na księżycu. Oprawa z szarej falbanki nadaje wyjątkowego uroku księżniczkowej pościeli. Komplet z falbanką, poszewka 60x40cm i poszwa 120x90cm, Moonlight Grey Day to idealny zestaw nie tylko pod względem wizualnym.

pościel-z-falbanką-moonlight-grey-day-Jukki

Nasza pościel uszyta jest ręcznie z mięciutkiej bawełny. Posiada błyskawiczne zamki, które skrzętnie ukryte w materiale nie stanowią zagrożenia dla dziecka. W takiej pościeli jednorożce wypełniają sny Maleństwa. Jako alternatywę dla dużej ilości różu polecamy komplet z falbanką, poszewka 60x40cm i poszwa 120x90cm, Moonlight Mint Night, gdzie miętowe akcenty spotykają się z fioletem. Różowe chmurki snu unoszą urocze jednorożce w odcieniach mięty, fioletu i żółci oraz różu.

Kolekcja Moonlight Jukki poleca się małym księżniczkom.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl