List mamy Amelki

Chciałabym podzielić się z Wami pewną historią. Otóż niedawno na świat przyszła moja długo wyczekiwana córeczka Amelia. Z tej okazji jeszcze przed narodzinami moja rodzina wyprawiła mi i naszej córeczce małe przyjęcie-niespodziankę. Zupełnie się tego nie spodziewałam, dlatego tym większa była moja radość, że zobaczyłam wiele twarzy, które tak naprawdę po raz ostatni raz widziałam wiele lat temu na naszym ślubie. Pokonali solidny kawał drogi, żeby sprawić mi odrobinę szczęścia.

Oczywiście przyjęcie na kształt Baby Shower było zaplanowane przez moją siostrę ze znacznym wyprzedzeniem. Dzięki temu moja rodzinka obmyśliła plan zakupu prezentów, które przydadzą się każdej świeżo upieczonej mamie. Co więcej, zadbali o spójność tych produktów. Większość pochodziła z oferty Jukki. Oprócz wielorazowych pieluszek tetrowych białych pojawiły się także pieluszki miętowe oraz z przepięknymi motylkami. Dodatkowym wsparciem okazały się pieluszki flanelowe It’s a girl, które idealnie pasują do mojej Amelki. Poza tym w zestawie znalazł się także kokon XXL oraz jako uzupełnienie kocyk i płaska poduszka. Dodatkowo dołączony był uroczy rożek niemowlęcy wypełniony po brzegi ekologicznymi kosmetykami do pielęgnacji Maluszka. W trosce o bezpieczeństwo Maleństwa w łóżeczku dorzucono ochraniacze do łóżeczka na szczebelki.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Pieluszka tetrowa biała

Pieluszka tetrowa biała

Pieluszka tetrowa biała o wymiarach 70x80 cm

Rożek niemowlęcy bawełniany - Szare Gwiazdki

Rożek niemowlęcy bawełniany - Szare Gwiazdki

Rożek niemowlęcy bawełniany, wzór w szare gwiazdki

Znalazło się też coś dla mnie – poduszka rogal, która teraz bardzo mnie wspiera podczas karmienia piersią. Już wcześniej korzystałam z poduszki typu V, która przyniosła mi ukojenie i zdrowy sen. W przyszłości pewnie wykorzystam ją dla Małej, jako naturalny asekurator w trakcie zabawy na macie do zabawy, którą także otrzymała Amelka.

Dziękuję, że tworzycie takie piękne rzeczy dla dzieci, a przy tym dopracowane w każdym szczególe i przede wszystkim bezpieczne.
Czujemy się z Amelką zaopiekowane.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Poduszka rogal premium - Royal Rose i Velvet w kolorze burgundowym

Poduszka rogal premium - Royal Rose i Velvet w kolorze burgundowym

Poduszka do karmienia - rogal, fasolka - premium Royal Rose z velvetem w kolorze burgundowym

Poduszka rogal - In Garden Mint

Poduszka rogal - In Garden Mint

Poduszka do karmienia - rogal, fasolka