Maluszek w kokonie – wersja long czy XXL?

Kokon dobry na wszystko

W ofercie produktów dla dzieci prym wiodą kokony Jukki. Co wyróżnia nasze kokony?  Można powiedzieć, że poniekąd wszystko. Zastępują łóżeczko, leżankę, sprawdzają się w samochodzie, w wózku, czy w gościach. W naszej ofercie istnieje możliwość wyboru nie tylko ciekawych deseni, które zdobią produkt, ale także wielkości kokonu. Można dokonać wyboru pośród dwóch wersji. Wśród nich znajdują się kokon long lub kokon XXL. Czym one się różnią?

Kokony long obejrzysz tutaj, a kokony XXL tutaj

 

Różne warianty kokonu

Kokon XXL to ten największy, w którym można poluzować sznureczki i dodać mu kilka centymetrów. Dzięki temu, gdy dziecko jest większe, swobodnie nadal może z niego korzystać. Wymiary powierzchni spania wynoszą 40 x 90 cm (wymiary zewnętrzne kokona to 65 x  120 cm). Grubość burty wynosi 12 cm.

Kokon long  ma odpowiednią do niemowlęcego wieku dziecka burtę. W trakcie zabawy lub drzemki w tym kokonie, dziecko chronione jest w 100% przed niekontrolowanym wypadnięciem, oczywiście pod warunkiem, że czujne oko dorosłego jest w pobliżu. Tutaj powierzchnia do spania ma wymiary 30×70 cm (wymiary zewnętrzne kokona to 50 x 90 cm). Grubość burty wynosi 15 cm.

To, co na pewno jest bardzo ważne to serce włożone w wykonanie produktów. Każdy kokon to wykonanie ręczne – nie taśma produkcyjna. Dodatkowo wypełnienie antyalergiczne oraz materiały zewnętrzne stanowiące 100% wysokiej jakości bawełny niekiedy w połączeniu z pluszowym materiałem Minky. Wiele różnorodnych kolorów, urocze desenie, które pasują do pozostałych produktów z oferty sklepu Jukki.

 

Poniżej jest zestaw 5-elementowy z kolekcji Honey Mood z kokonem long – możesz go obejrzeć tutaj

zestaw-kokon-jukki-honey-mood

A tu kokon z najnowszej kolekcji Royal Rose – wersja long:

kokon-long-royal-rose-velvet-jukki

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl