Maluszki szybko rosną, a kokon razem z nimi

Niedawno otrzymaliśmy wiadomość od jednej z Mam, która zdała sobie sprawę, jak szybko rośnie bobas, gdy pewnego dnia jej Maleństwo nie zmieściło się do kokonu! Dlatego ze swojej strony rekomendujemy zakup kokonu XXL, który mieści się do łóżeczka wielkości 120x160cm.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Kokon long - in garden mint

Kokon long - in garden mint

Dwustronny kokon niemowlęcy long we wzorze in garden mint

Kokon long - szare gwiazdki

Kokon long - szare gwiazdki

Duży, dwustronny kokon niemowlęcy o wymiarach 50x90 cm

Kokon XXL jest znacznie większy i bardziej komfortowy. Ponadto jest w stanie posłużyć znacznie dłużej dziecku, głównie ze względu na swoje rozmiary. Początkowo możesz ścisnąć kokon u podstawy, by był bardziej dopasowany do wielkości Maluszka. Gdy, dziecko podrośnie z powodzeniem można rozwiązać sznureczki i powiększyć obszar do leżakowania.

Zyskujesz nie tylko dodatkowe miejsce, ale także praktycznie nowy kokon. Ponadto możesz „wywinąć” kokon na drugą stronę, aby cieszyć się nowym wyglądem w zależności od nastroju. Warto zakupić większy model, by mógł dłużej posłużyć.

Dostępność wielu kolorów i wzorów to prawdziwa gratka. Można wybierać pośród pasteli i nieco odważniejszych barw. Z powodzeniem znajdzie się coś dla chłopca i dla dziewczynki oraz uniwersalne printy, które odpowiednią są dla każdej z płci. Kokon w grochy, miętowy lub różowy w ogrodowe wzory, łapacze snów czy urocze gwiazdki to tylko namiastka, w której możesz wybierać odpowiedni wzór dla Maluszka.

kokon-XXL-in-garden-Jukki