Mata w jaskółki? Czas na zabawę!

Ty jako troskliwa Mama dbasz o bezpieczeństwo i wygodę swojego dziecka. Chcesz, żeby cały czas miało miękko i przytulnie.

Mata do zabawy – wygoda dla mamy i dziecka

W związku z tym specjalnie dla każdej kochającej Mamy, takiej jak Ty, sklep Jukki przygotował matę do zabawy Jaskółki. Mata w kształcie koła będzie doskonała do zabawy, leżakowania oraz raczkowania. Delikatny wzór w jaskółki, różowe kropeczki i różowe pompony przyszyte dookoła sprawią, że bodźce wzrokowe Maluszka będą stymulowane. Mata do zabawy ma wymiar zewnętrzny 90 cm. Została wykonana z wysokogatunkowej bawełny, a jej wypełnienie jest w całości antyalergiczne (włóknina silikonowa). Materiał, z którego jest wykonana Mata Jukki, nie zawiera substancji szkodliwych. Tkanina bawełniana posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który gwarantuje bezpieczeństwo wyrobu. Dzięki delikatności materiału maty można ją wykorzystywać już od pierwszych dni życia Maluszka.

Dlaczego warto mieć matę Jukki?

Wysokiej jakości bawełna z jednej strony zapewnia odpowiedni przepływ powietrza, a z drugiej charakteryzuje się również wysokim poziomem higroskopijności. Doskonale radzi sobie z pochłanianiem wilgoci z ciała człowieka i odprowadzaniem jej na zewnątrz. Odpowiedni materiał, miękkie i sprężyste wypełnienie oraz grubość maty zapewnią izolację od podłoża. Dlatego też mata do zabawy Jaskółki może być użytkowana przez Malucha zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Przyda się, kiedy Maluszek będzie odpoczywał, bawił się lub uczył się leżeć na brzuszku. Młoda Mama już nie będzie musiała martwić się, czy dziecku nie jest zbyt twardo albo, czy nie czuje zimna od podłogi. Mata do zabawy Jaskółki sprawdzi się nie tylko w naszym domu, ale też w odwiedzinach u bliskich i rodziny.

Co zrobić z matą kiedy maluszek podrośnie?

Kiedy Maluszek trochę podrośnie, mata będzie mogła służyć mu m.in.: do czytania i innych zabaw na podłodze. Mata znajdzie swoje zastosowanie również w trakcie pikniku i zabaw w ogrodzie, na trawie w parku lub na plaży. Zapewni dziecku bezpieczne i wygodne podłoże, równocześnie chroniąc przed chłodem od ziemi i wilgocią. Nasz Skarb będzie mógł bawić się do woli otoczony miękkością, a troskliwi rodzice będą mogli odpocząć, wiedząc, że Maluch jest zadowolony.

mata-do-zabawy-jaskolki-jukki

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Mata do zabawy - jaskółki

Mata do zabawy - jaskółki

Dwustronna mata do zabawy z pomponami o średnicy ok. 90 cm, wzór w jaskółki

Zestaw 5-elementowy bawełniany - Jaskółki

Zestaw 5-elementowy bawełniany - Jaskółki

5-elementowy zestaw bawełniany z kokonem niemowlęcym long