Miętowa zieleń zawsze modna

Zieleń – kolor, który uspokaja

Kolor zielony we wszystkich swoich odcieniach od zawsze kojarzony jest z naturą. W okresie letnim, w pełni rozkwitu natury to właśnie zieleń dominuje wokół nas. Wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie, odpręża, koi nerwy i wyzwala dobre wibracje. Zieleń to także kolor nadziei, wolności, spokoju, harmonii i szczęścia. Zielona jest czterolistna koniczynka oraz banknoty 😉

Ile par oczu tyle odmian zieleni

Barwa zielona jest drugorzędowa. W zależności od domieszki innej barwy tworzy całą feerię zieleni. Zielony jako podstawowy zielony dzieli się dodatkowo na: khaki, limonkowy, malachitowy, miętowy, morski, oliwkowy, patynowy, pistacjowy, seledynowy, szmaragdowy, trawiasty, zieleń butelkową, zieleń jaskrawą, zieleń morską, zieleń Veronese’a, zieleń wiosenną, zieleń zgniłą. Dzisiaj pod uwagę bierzemy bardzo wdzięczny, zwłaszcza w dziecięcych aranżacjach odcień miętowej zieleni.

Modne odcienie zieleni

Choć mięta gościła już w branży wnętrzarskiej i modowej, to według analizy trendów prognozy wskazują właśnie na miętę w wersji neonowej. Mięta to świeżość, delikatność, lekkość i orzeźwienie. To kolor bezpieczny, który idealnie łączy się z dodatkami szarości i mocnymi akcentami, jak fuksja. Miętowe ściany, czy miętowe dodatki wprowadzą spokój i harmonię do Twojego wnętrza. W miętowych dodatkach także drzemie moc. Do pokoju dziecięcego wybierz produkty Jukki w tym modnym odcieniu. Może to być na przykład seria „Miętowy las” lub piękne i klasyczne połączenie mięty i szarości w rożku niemowlęcym, poduszce rogal, czy poduszce motylku.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Kokon long - miętowy las

Kokon long - miętowy las

Duży, dwustronny kokon niemowlęcy o wymiarach 50x90 cm

Kocyk i płaska poduszka Minky - miętowy las i granatowe Minky

Kocyk i płaska poduszka Minky - miętowy las i granatowe Minky

Kocyk i płaska poduszka we wzorze miętowy las, z granatowym minky

Modna wyprawka w sklepie Jukki

Jukki sklep oferuje wiele pięknych produktów wykonanych ręcznie z najlepszych i bezpiecznych materiałów. Wśród nich królują miętowe odcienie będące dodatkiem do zabawnych printów. Jeśli kolor roku 2020 okaże się trafiony, to Twoje dziecko będzie rozwijało się w prawdopodobnie najmodniejszym towarzystwie barwowym.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Kokon long - in garden mint

Kokon long - in garden mint

Dwustronny kokon niemowlęcy long we wzorze in garden mint

Mata do zabawy - in garden mint

Mata do zabawy - in garden mint

Dwustronna mata do zabawy z pomponami o średnicy ok. 90 cm, wzór in garden mint