Miętowy las w prawdziwym lesie

Zwłaszcza w dużych aglomeracjach miejskich  problemem jest niska jakość powietrza. W wielu polskich miastach przekroczone są normy jakości powietrza. Wydawać by się mogło, że zanieczyszczone powietrze to domena Krakowa lub Warszawy. Niestety nie. Niejednokrotnie jakość powietrza jest znacznie gorsza w małych miejscowościach.  Rośnie udział szkodliwego pyłu PM10 . Potwierdzają to raporty Institute for Security, Energy and Clime Studies. Problem nasila się głównie w okresach jesienno-zimowych. Wtedy w wielu polskich domach uruchamiane jest ogrzewanie na paliwa stałe. Dym unoszący się z kominów jest główną przyczyną powstawania smogu.

Do tego dochodzi rosnąca ilość samochodów, powodująca zanieczyszczenia spalinami. Mimo ciepłych dni jakość powietrza, choć lepsza, nadal nie zachwyca. Dlatego, zamiast spacerować z dzieckiem środkiem miejskiej dżungli, wybierzcie się do lasu. Lasy to prawdziwe płuca tej planety. Tu możesz wziąć głęboki oddech z dala od zanieczyszczeń.

Zanim udasz się do prawdziwego lasu, skompletuj uroczy zestaw miętowego lasu. Zacznij od akcesoriów w leśnym klimacie, które pozwolą na długie i spokojne spacerki. Na początek proponujemy poduszkę motylek – miętowy las.  Dwustronna poduszeczka motylek Jukki podtrzymuje główkę dziecka, stabilizuje i zabezpiecza przed wstrząsami np. w czasie jazdy samochodem lub w wózku np. na spacerze zapewniając beztroski sen i komfort. Twoje dziecko będzie jej potrzebować w wielu sytuacjach.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Optymalny kształt poduszki dopasowuje się zarówno do głowy Maluszka, jak i wózka, kokonu czy fotelika samochodowego zapewniając maksymalny komfort podczas podróży, szczególnie w przypadku tych najmłodszych. Motylek Jukki umili każdą podróż i utuli Maluszka do snu. Z naszą poduszką żadne wertepy nie będą przeszkadzać w słodkim śnie Maluszka. Do wózka możesz włożyć kokon long – miętowy las. Może on być dodatkowym materacykiem, otuli niemowlę i zamortyzuje wstrząsy podczas spacerów. Kokon doskonale otula niemowlę i ogranicza mu przestrzeń, dzięki czemu dziecko czuje się bezpiecznie i pewnie jak w brzuszku u mamy. Z takim zestawem leśne wojaże będą jeszcze przyjemniejsze.

poduszka-motylek-mietowy-las-Jukki