Mikołajkowe niespodzianki

Jaki prezent dla przyszłej mamy?

Dookoła zaczyna panować już lekko świąteczna atmosfera. Tak, to właśnie ten moment, kiedy można już rozejrzeć się za prezentem na Mikołajki. Jeśli w naszym otoczeniu jest przyszła Mama, to warto jej sprawić funkcjonalny, a zarazem miękki i piękny prezent. Doskonałym wyborem będzie poduszka ciążowa Milky Way ze sklepu Jukki.  Poduszka Jukki ma wielofunkcyjne zastosowanie i będzie nieocenionym wsparciem przyszłej Mamy. Długie zimowe wieczory sprzyjają chwilom odpoczynku i wyciszenia. To dobry moment na rozmowy z bliskimi, czytanie dobrej książki lub gazety. Poduszka ciążowa pomoże znaleźć idealną pozycję do siedzenia. Odciąży odcinek lędźwiowy kręgosłupa i będzie odpowiednią podporą dla kręgosłupa. Jak wiadomo, w ciąży bardzo ważny jest komfort, wygoda i bezpieczeństwo. To wszystko zapewni odpowiednio wyprofilowana poduszka ciążowa.

Poduszka V Jukki… i mama śpi

Kiedy przyszła Mama ma gorsze samopoczucie w nocy, poduszka Jukki Milky Way ułatwi ułożenie się do snu, zabezpieczy przed niechcianym powrotem na plecy. Można ją ułożyć zarówno z przodu, jak i z tyłu ciała. Wymiary poduszki ciążowej Jukki to w przybliżeniu: długość 170 cm, szerokość 15 cm. Obwód poduszki to 45 cm, wysokość 15 cm. Całość produktu wykonana jest ze 100% bawełny. Antyalergiczne wypełnienie poduszki ciążowej typu V zapewni komfort użytkowania, miękkość i odpowiedni przepływ powietrza. Wypełnienie w postaci puchu silikonowego z atestem jest bezpieczne dla przyszłej Mamy i dziecka. Bajkowy wzór w niebieskie i złote gwiazdki wprowadzi do każdego wnętrza odrobinę świątecznego klimatu. Przyszła Mama będzie mogła z radością i większym komfortem wyczekiwać Bożego Narodzenia, a potem już narodzin swojego Maluszka.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Poduszka ciążowa Jukki nie tylko w ciąży

Kiedy dziecko przyjdzie już na świat, poduszka ciążowa będzie użyteczna również do karmienia piersią i butelką odciążając tym samym ręce, szyję, ramiona oraz plecy. Oprócz tego poduszkę można ułożyć w kształt małego gniazdka i położyć w nim Maluszka. Dzięki troczkom, brzegi poduszki trzymają się mocno i zapewniają stabilizację poduszki i bezpieczeństwo każdego małego Brzdąca. Poduszka ciążowa Jukki typ V zostanie z Młodą Mamą przez długi czas i uprzyjemni jej ten wyjątkowy czas.