Ochraniacz do łóżeczka na szczebelki

Domowe sposoby na ochronę w łóżeczku

Niektórzy w trosce o bezpieczeństwo Maleństwa okładają łóżeczko poduchami, zabawkami lub kocykami. Daje to namiastkę bezpieczeństwa, ale czy na pewno spełnia swoją funkcję? Niekoniecznie. Zwróćmy uwagę na szczegóły. Duża ilość poduszek, czy pluszaków w łóżeczku malutkiego dziecka może stwarzać zagrożenie. Poszczególne elementy mogą przewrócić się na dziecko i je przydusić. Malec może połknąć mały element odstający od zabawki. Niektóre pluszaki przeznaczone są dla nieco starszych dzieci, gdyż w początkowym etapie rozwoju mogą wywoływać alergię. Poza tym taka ilość rzeczy w łóżeczku zbiera kurz z otoczenia, co także może sprzyjać alergiom. Kocyk, którym okręcimy szczebelki, wydaje się być w miarę bezpiecznym rozwiązaniem, jednak jedna warstwa to za mało, dwie ciężko rozmieścić, a w rezultacie i tak mogą się szybko zsunąć.

 

Rekomendowane rozwiązanie zabezpieczenia łóżeczka

Jeśli domowe sposoby zawodzą, rekomendujemy całkowicie bezpieczny dla Maleństwa ochraniacz na szczebelki do łóżeczka. Oprócz niezaprzeczalnych właściwości chroniących dziecko przed siniakami, czy niebezpieczniejszymi sytuacjami, stanowi swoistą dekorację pokoju. Można zestawić go z innymi produktami Jukki w tej samej stylistyce, by wszystko komponowało się z całym wystrojem pokoju. Ochraniacz na szczebelki daje gwarancję bezpieczeństwa.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Nie jest tajemnicą, że swojemu dziecku chcesz zapewnić wszystko, co najlepsze. Dlatego też w trosce o jego bezpieczny i komfortowy sen, wybierasz rekomendowane rozwiązania. Jednym z nich jest ochraniacz do łóżeczka na szczebelki Jukki. Dziecko potrzebuje dużo snu i ważne, aby ten sen odbywał się w dobrych warunkach i przede wszystkim, aby nic nie zagrażało Maluszkowi. Dzieci potrafią wykonywać akrobacje w trakcie snu. Niejednokrotnie obijają główkę o szczebelki łóżeczka, wciskają pomiędzy nie rączki i nóżki. Ochraniacz ma na celu zminimalizowanie obrażeń, które nieświadomie dziecko zadaje sobie podczas snu.

ochraniacz do łóżeczka Jukki  ochraniacz do łóżeczka Jukki

Ochraniacz na szczebelki nie tylko chroni przed siniakami. Jest elementem dekoracyjnym, a przede wszystkim stworzonym z myślą o dzieciach i dla dzieci. Ochraniacze wykonane są z bawełny najwyższej jakości oraz wypełnienia z antyalergicznej włókniny poliestrowej. Oba materiały posiadają certyfikat  STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Ochraniacze dostępne są w przeróżnej kolorystyce. Mają piękne nadruki. Można je łatwo skompletować z innymi produktami, tworząc spójną aranżację pokoju dziecięcego.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl