Ochraniacz do łóżeczka – zabezpieczenie łóżeczka dziecka

Bezpieczny sen dziecka

Szczebelki łóżeczka stanowią wdzięczny element niewdzięcznych scenariuszy w głowie każdego rodzica. Zwłaszcza Mamy wyobrażają sobie, że dziecko uderza w nocy główką o szczebelki lub co gorsza, główka utyka pomiędzy nimi. A może jest to nóżka?

Nie ma sensu zamartwiać się i pisać w głowie czarne scenariusze. Trzeba zastanowić się, jak zapobiec rozwojowi tego typu wydarzeń w realnym środowisku. Jeśli obawiasz się, że dziecko może nieświadomie zrobić sobie krzywdę w łóżeczku, możesz zastosować ochraniacz do łóżeczka Jukki.

Ochraniacz do łóżeczka – komfortowy sen

Ochraniacz do łóżeczka Jukki stanowi idealne zabezpieczenie szczebelków łóżeczka. Jego wymiary i ergonomiczny oraz miękki i delikatny materiał to kompozycja idealna. Ochraniacz na szczebelki składa się z 8 sztuk po 25 cm miękkiego materiału z bawełnianymi troczkami. Ochraniacz do łóżeczka Jukki to przede wszystkim bezpieczeństwo Twojego Maleństwa z zachowaniem walorów estetycznych. Ochraniacz do łóżeczka Jukki wykonany jest ze 100% bawełny. Jest to produkt całkowicie bezpieczny dla maluszków. Materiały wykorzystane do produkcji artykułu posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Wnętrze ochraniacza stanowi miękka i elastyczna zarazem włóknina poliestrowa. Kompozycja tych materiałów zapewnia cyrkulację powietrza i bezpieczeństwo użytkowania.

ochraniacz-do-lozeczka-Minty-Way-Jukkiochraniacz-do-lozeczka-lapacze-Jukki