Otul dziecko miękkością

Maleństwo odczuwa intensywnie bodźce dotykowe i potrzebuje ciepła, ochrony oraz bliskości. Niezbędnym elementem okazuje się kocyk. Warto o nim pamiętać już na etapie kompletowania wyprawki dla dziecka. Jukki oferuje komplet kocyk z poduszeczką z deseniem Summer Dream i Velvet, w kolorze Old Rosa. Poduszeczka o wielkości 30 x 40 cm, a kocyk 75 x 100 cm.

zestaw-summer-dram-velvet-old-rosa-jukki

Kocyk został uszyty z ocieplającym wypełnieniem. Cały komplet wykonano z 100% bawełny. Dwustronny deseń dostarczy wiele pozytywnych bodźców każdemu dziecku, przenosząc go do bajkowego świata snu lub codziennych zabaw i odpoczynku. Każdy Rodzic wie, że jego Maluch uwielbia być przytulany i czuje się bezpiecznie, kiedy ma zapewnioną wygodę i miękkość. Doskonale sprawdzi się tutaj miękki materiał  bawełniany oraz milutki Velvet. Dziecko będzie siedzieć i leżeć w komfortowych warunkach, pełnych harmonii i miękkości. Dzięki temu szybciej poczuje się spokojne i odprężone.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Kokon long Summer Dream i Velvet w kolorze Old Rosa

Kokon long Summer Dream i Velvet w kolorze Old Rosa

Duży, dwustronny kokon niemowlęcy o wymiarach 50x90 cm, bawełna i Velvet

Komplet pościeli, poszewka 60 x 40 cm i poszwa 135 x 100 cm - Summer Dream

Komplet pościeli, poszewka 60 x 40 cm i poszwa 135 x 100 cm - Summer Dream

Komplet pościeli, poszewka 60 x 40 cm i poszwa 135 x 100 cm - wzór Summer Dream

Materiał kocyka i poduszeczki został specjalnie dostosowany do potrzeb delikatnej i wrażliwej skóry Maleństwa. Do wypełnienia kompletu użyto antyalergicznej owaty z certyfikatem Oeko-Tex®Standard100. Kocyk ocieplany dla dzieci sprawdzi się idealnie w domu oraz podczas spaceru w wózku lub do fotelika samochodowego. Tasiemki sensoryczne wszyte do kocyka sprawdzą się jako stymulacja w trakcie zabawy dziecka. Z kolei słodki deseń sprawi, że każda Mama będzie chciała otulać swoje Maleństwo niczym małego cukiereczka. Warto pamiętać, że szczęśliwe dziecko to również zadowolona Mama.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Zestaw 5-elementowy Summer Dream i Velvet w kolorze Old Rosa

Zestaw 5-elementowy Summer Dream i Velvet w kolorze Old Rosa

5-elementowy zestaw niemowlęcy Summer Dream Velvet z dwustronnym kokonem