Otulony jak w brzuchu mamy – w kokonie XXL

Kokon XXL dla niemowląt

Doskonałym rozwiązaniem od pierwszych chwil życia jest Kokon XXL Cute Teddy. Kokon niemowlęcy XXL dwustronny ma wymiary zewnętrzne: 120 x 65 cm. Jego powierzchnia do spania wynosi: 90 x 40 cm. Grubość burty to 15 cm. Kokon wykonany jest z wysokogatunkowej bawełny. Do wypełnienia brzegów kokonu użyto antyalergicznej kulki silikonowej, a materacyk wypełniono owatą silikonową. Oba produkty posiadają certyfikat: STANDARD 100 by OEKO-TEX®.

Czy kokon XXL przyda się?

Kokon niemowlęcy ma szeroki wachlarz zastosowań. W łóżeczku kokon zapewni bezpieczeństwo i ochronę jak miękki bufor przed twardymi szczebelkami łóżeczka. Dzięki wysokim brzegom kokonu można bez problemu ułożyć Maluszka na boku. Jest to istotna kwestia szczególnie w sytuacji, gdy niemowlakowi się ulewa. Kokon XXL Cute Teddy można ułożyć w łóżku rodziców. Zapewni bezpieczeństwo i psychiczny oraz fizyczny komfort zarówno Maluszkowi, jak i jego rodzicom. Ochroni przed zgubieniem się pod kołdrą lub nieumyślnym uszkodzeniem. Kokon będzie doskonałym rozwiązaniem dla rodziców, którzy chcą spać ze swoim Maleństwem.  Może zastąpić również ciasny rożek lub owijaki, a dzięki sporej powierzchni kokon zapewni swobodę ruchów. Na dywanie kokon może pełnić funkcję leżaczka, a na kanapie będzie bezpieczny, żeby dziecko leżało i było w zasięgu naszego wzroku. Oczywiście rozwiązanie to jest rekomendowane tylko w sytuacji, gdy dziecko jeszcze nie siada i nie umie się przemieszczać.

 

Kokon XXL Cute Teddy – cute print!

Print Cute Teddy, dostępny w sklepie online Jukki, jest cudowny! Kokon XXL będzie niezastąpiony nie tylko w domu, ale i poza nim. Sprawdzi się również w wózku w trakcie codziennych spacerów na świeżym powietrzu. Jego miękkie wypełnienie zamortyzuje ewentualne wstrząsy i zapewni komfortowe ułożenie lub drzemkę Maluszka. Dzięki delikatnej i przyjemnej w dotyku tkaninie dziecko będzie czuło się komfortowo. Kokon będzie nieodzowny również w trakcie wyjazdów lub odwiedzin u bliskich. Może towarzyszyć Maluszkowi i jego rodzicom w każdej sytuacji. Nasza Pociecha będzie czuła się w nim otulona i bezpieczna jak w brzuchu Mamy.

kokon-cute-teddy-jukki

Uroczy wzór w misie umili Maluszkowi zasypianie. Kiedy dziecko się obudzi, jego oczkom ukażą się misiaczki, ulubieńcy dzieci i tych małych, i tych dużych. Kokon XXL Cute Teddy to największy kokon wśród oferty na całym rynku produktów dla dzieci. Jego zaletą jest długi czas użytkowania – może służyć dziecku aż do 18 miesiąca życia. Dzięki sznureczkom można regulować wymiar kokonu. Maluszku, śpij spokojnie, kokon XXL Cute Tedy będzie rósł razem z Tobą.