Jednorazowe pieluszki zdominowały świat jak długi i szeroki. Są wygodne dla rodziców i dla dzieci. Można je wymieniać często. Ot wystarczy zdjąć i wyrzucić do kosza. Są chłonne i nie przeciekają. Ale, czy aby na pewno są zdrowe dla twojego dziecka? Z tym już nie jest tak kolorowo. Otóż pieluszki jednorazowe często podrażniają delikatną skórę dziecka. Wywołując alergię, wprawiają malucha w dyskomfort i płacz. Tym samym przysparzają rodzicom wielu trosk. Ponadto pieluchy jednorazowe to spory wydatek.

W rozprzestrzeniającym się duchu ekologicznego życia coraz częściej następuje powrót do korzeni. Oznacza to w tym przypadku, że pieluchy tetrowe wracają do łaskPieluszki wielokrotnego użytku zmienia się dość często. Należy je prać po każdym użyciu, co może przysparzać nieco kłopotu. Natomiast zdecydowanym plusem takiego rozwiązania jest 100% pewności, że twoje dziecko: nie dostanie uczulenia, jego skóra ma kontakt z wysokogatunkową bawełną, oddycha i zapewnia komfort. Nie są to stricte te same pieluchy, które były dostępne np. 30 lat temu. Są znacznie wygodniejsze dla dziecka.

Takie pieluszki oferuje także producent Jukki. Materiały zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, Jukki gwarantuje wysoką jakość wykonania i atrakcyjny wygląd, a wszystkie materiały wykorzystane do produkcji posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Produkt jest produkowany w Polsce.

Produkty dla dzieci Jukki, w tym wypadku pieluszki mają wiele zastosowań. Mogą służyć do:

  • do okrywania,
  • do wycierania delikatnej skóry maluszków,
  • do osłonki przed słońcem,
  • jako komfortowy i przylegający do dziecięcej skóry otulacz,
  • jako nakrycie czy przewiewna moskitiera do wózka,
  • jako delikatne podłoże podczas dziecięcych zabaw,
  • jako pierwsza Pomoc w wycieraniu buzi,
  • jako dyskretne okrycie podczas karmienia.

pieluchy tetrowe miętoweJukki   pieluchy tetrowe różowe Jukki

Pieluszki tetrowe Jukki mają wymiary: 70 x 80 cm. Jest to materiał tzw. tetra premium o wysokiej gramaturze. Składają się w 100% z bawełny. Jest to pierwszy gatunek produktu. Pieluszki są w kolorach jednolitych – białym, różowym i miętowym, a także we wzory. Posiadają ATEST bezpieczeństwa. Wyprodukowane są w Polsce z miłości do maluszka.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Pieluszka tetrowa biała

Pieluszka tetrowa biała

Pieluszka tetrowa biała o wymiarach 70x80 cm

Pieluszka tetrowa - Happy Friends Mint

Pieluszka tetrowa - Happy Friends Mint

Pieluszka tetrowa we wzorze Happy Friends Mint