Pieluszka dla maluszka

Żeby zacząć rozmawiać o pieluszkach, spróbujmy je najpierw zdefiniować. Coś, co na pozór wydaje się oczywiste, czasem może przysporzyć problemu z właściwym określeniem właściwości. Zatem pieluszka to nic innego jak kawałek materiału o właściwościach absorbujących. Materiał musi być chłonny, ponieważ jego głównym zadaniem jest absorbowanie moczu dziecka.

Na rynku mamy do dyspozycji wiele pieluszek jednorazowych, które potocznie nazywane są pampersami. Pampersy produkowane są na masową skalę. Ich główną zaletą jest super chłonny wkład żelowy zbrylający to, co wydali dziecko. Wszystko w otoczce celulozowej. Do tego zapięcie na rzepki. Szast, prast przy zmianie wystarczy zwinąć w kulkę i wyrzucić do kosza.

Jednak po pierwszym zachwycie jednorazowymi pieluszkami, nastąpił zwrot ku ekologii. Wszystko przez liczne badania, które wykazały zawartość m.in. metali ciężkich i innych szkodliwych składników w strukturze pampersów. Rosnąca świadomość życia i konsumpcyjnego stylu życia o ekologicznym nurcie wyniosła na nowo pieluszki wielorazowe na piedestał.

Pieluszki wielorazowe można stosować non stop, pod warunkiem prania po każdym użyciu. Tego rodzaju pieluszki to nie tylko powszechnie znane pieluszki tetrowe. Choć najpopularniejsze, do najwygodniejszych nie należą. Ich niewątpliwą zaletą są materiały, z których są wykonane. W ofercie produktów dla dzieci Jukki znajdziemy  m.in. pieluszki tetrowe ze 100% bawełny. Pieluszki tetrowe Jukki dostępne są nie tylko w białym, tradycyjnym kolorze. Można pokusić się o odrobinę szaleństwa i wybrać np. miętowe pieluszki tetrowe Jukki. Troszkę fantazji należy się także pieluchom.

W ofercie Jukki znajdziemy też hit pieluszkowy z flaneli. Pieluszki flanelowe Jukki to produkty, które zostały wykonane ze 100% bawełny i posiadają atest bezpieczeństwa. Pieluchy wyprodukowano w Polsce, w ręcznej manufakturze. Do ich produkcji użyto flaneli premium o wysokiej gramaturze. Ten produkt, dzięki użyciu najlepszych materiałów zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Jakość wykonania zapewnia atrakcyjny wygląd. Dodatkowym atutem jest certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Pieluszka flanelowa - Milky Way

Pieluszka flanelowa - Milky Way

Pieluszka flanelowa o wymiarach 70x80 cm, wzór Milky Way

Pieluszka flanelowa - In Garden Pink

Pieluszka flanelowa - In Garden Pink

Pieluszka flanelowa o wymiarach 70x80 cm, wzór in garden pink

Pieluszki flanelowe Jukki są miękkie jak baranek. Mogą służyć nie tylko jako dyskretny pochłaniacz. Świetnie sprawdzą się jako okrywacz, osłonka przed słońcem, otulacz, nakrycie do wózeczka czy łóżeczka, okrycie podczas karmienia, niby-kocyk, do wycierania delikatnych miejsc, do wycierania buzi, a nawet podczas zabaw, czy jako przytulanka.

pieluszka flanelowa Jukki

W ofercie Jukki znajdują się pieluszki z flaneli o fantazyjnych akcentach. Znajdziemy wśród nich: Pieluszki flanelowe wzór: Cute Teddy dla małych misiów, Pieluszki flanelowe wzór: It’s a Girl dla małych dziewczynek, Pieluszki flanelowe wzór: Koty dla miłośników kotków, Pieluszki flanelowe wzór: Milky Way dla małych wędrowniczków spacerujących po drodze mlecznej podczas snu.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Pieluszka flanelowa - Happy Friends Blue

Pieluszka flanelowa - Happy Friends Blue

Pieluszka flanelowa o wymiarach 70x80 cm, wzór Happy Friends Blue

Pieluszka flanelowa - Happy Friends Mint

Pieluszka flanelowa - Happy Friends Mint

Pieluszka flanelowa o wymiarach 70x80 cm, wzór Happy Friends Mint