Pieluszka wielu zastosowań

Pieluszki tetrowe to hit ostatnich czasów. Powrót do znienawidzonych niegdyś wielorazowych pieluszek widoczny jest gołym okiem. Kiedyś jedyne dostępne. Potem wyklęte. Teraz wróciły do łask głównie na ekotrendy i powrót do mody na naturalność. Lekkie, przewiewne, wykonane z wysokiej klasy bawełny nie tylko świetnie sprawdzają się w roli tradycyjnych pieluszek. Można je wykorzystywać na wiele sposobów, nie tylko jako chłonny podkład na wydalane przez dziecko ekskrementy.

W ofercie produktów dla dzieci Jukki znaleźć można kolorowe pieluszki tetrowe. Mogą być one nie tylko świetną alternatywą dla tradycyjnych białych pieluszek tetrowych. Dostępne w wielu kolorach rozjaśnią nawet najbardziej deszczowy dzień.

W najnowszej ofercie znaleźć można pieluszkę tetrową w błękitnym kolorze. Kolorowa wersja z powodzeniem służyć może jako mini „kocyk”, ręczniczek czy przytulak do snu. Świetnie sprawdzi się też jako ochrona przed wiosennym i letnim słoneczkiem – czyli chusteczka na główkę Maleństwa. W chłodniejsze dni spełni też rolę ochrony przed chłodem.

pieluszka-tetrowa-biała-Jukki

Gdy pierwsze komary nie będą dawały spokojnie spać w wózeczku, tetrowa pieluszka zadziała skutecznie również jako moskitiera. Jedna pieluszka i tak wiele zastosowań – z miłości do Maluszka 🙂

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Pieluszka tetrowa biała

Pieluszka tetrowa biała

Pieluszka tetrowa biała o wymiarach 70x80 cm

Pieluszka flanelowa - Milky Way

Pieluszka flanelowa - Milky Way

Pieluszka flanelowa o wymiarach 70x80 cm, wzór Milky Way