Pierwsi przyjaciele Twojego Maluszka – kokon Happy Friends

Kokon Happy Friends dla szczęśliwszych chwil

W trosce o zapewnienie najmłodszym komfortowych warunków w trakcie pierwszych miesięcy życia sklep Jukki poleca Kokon Long Happy Friends Blue. Stonowany wzór zwierzątek na białym tle będzie uniwersalny zarówno dla małego chłopca, jak i małej dziewczynki. Misio, lisek i ptaszek będą pierwszymi przyjaciółmi Twojego Maleństwa. Miękki kokon utuli do snu, a dzięki ograniczonej przestrzeni, zapewni owinięcie niczym w brzuchu Mamy. Bajkowy deseń zapewni kolorowe dziecięce sny.

kokon-happy-friends-jukki

Kokon w wielu rolach

Duży dwustronny kokon o wielkości 50 x 90 cm ma powierzchnię do spania 30 x 70 cm. Wykonany ze 100% bawełny najwyższej jakości. Grubość burty wynosi 12 cm. Kokon niemowlęcy ma wiele zastosowań. Sprawdzi się zarówno w łóżeczku, chroniąc Maleństwo przed twardymi drewnianymi szczebelkami, jak i w łóżku rodziców przed zaginięciem pod kołdrą. Kokon spełni się również w roli leżaczka na dywanie, kiedy chcemy by Maluch był blisko nas i w zasięgu wzroku. Warto również skorzystać z kokonu w trosce o prawidłowy rozwój stawów biodrowych, kiedy zalecane jest „szerokie pieluchowanie”.

Oprócz zastosowania w domu warto zabrać kokon również w podróż. Miękki materiał pozwoli na łatwe zwinięcie i spakowanie do torby podróżnej lub samochodu. Z kolei w trakcie spacerów w chłodne dni dodatkowo ochroni Maluszka przed zimnem oraz wstrząsami wynikającymi z nierównej powierzchni.

Przez kilka pierwszych tygodni życia Maleństwa, rekomendowane jest dosyć mocne zawiązanie kokonu, tak aby dziecko było otulone. Warto pamiętać, że maluszek w kokonie musi być cały czas pod nadzorem osoby dorosłej. Wtedy kokon będzie spełniał swoją funkcję, a jednocześnie będzie bezpieczny dla maleństwa. Z biegiem czasu można rozluźnić sznurek i dostosować do indywidualnych potrzeb.

Na ile miesięcy przyda mi się kokon?

Kokon niemowlęcy Long Happy Friends Blue jest polecany od pierwszych dni życia dziecka, aż do 7-9 miesiąca życia. Dzięki regulowanemu sznureczkowi przy nóżkach można uzyskać nawet do 90 cm długości powierzchni do spania. Kiedy Maluszek rośnie, jego ulubiony kokon niemowlęcy z leśnymi przyjaciółmi również się wydłuża.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl