Plusy karmienia Malucha na specjalnej poduszce

Może być używana jako wsparcie przy karmieniu w wielu pozycjach, nie tylko w pozycji klasycznej. Nie należy jej używać, kiedy Maluch zaśnie w trakcie karmienia. Jeśli dziecko zaśnie, konieczne jest odłożenie poduszki, ponieważ może uszkodzić sobie główkę, ułożyć ją w nieodpowiedni sposób lub zsunąć się z poduszki.

poduszka-rogal-do-karmienia-milky-way-jukki

Oprócz wsparcia w trakcie karmienia dziecka Poduszka Rogal – Milky Way przyda się już podczas ciąży, kiedy to zadba o komfort w trakcie leżenia i siedzenia odciążając przede wszystkim lędźwiowy odcinek kręgosłupa. Kiedy Maluch przyjdzie już na świat, poduszka będzie nieoceniona przy prawidłowym ułożeniu dziecka w trakcie karmienia. Pomoże również Mamie rozluźnić mięśnie pleców, karku oraz ramion. Poduszka o ergonomicznym kształcie rogala jest doskonałym miejscem, żeby dziecko mogło w nim leżeć.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Poduszka rogal premium - Forest Story i Velvet w kolorze butelkowej zieleni

Poduszka rogal premium - Forest Story i Velvet w kolorze butelkowej zieleni

Poduszka do karmienia - rogal, fasolka - Forest Story z velvetem w kolorze butelkowej zieleni

Kiedy Maluch podrośnie poduszka pomoże mu podpierać się przy siadaniu, a także spełni się w roli przytulanki. Według badań na próbie ponad 200 włoskich położnych (badanie przeprowadzone przez Osservatorio Chicco oraz Art, The Resource Alliance, w 2012 r.) 99% z nich rekomenduje używanie poduszki do karmienia w kształcie rogala. Poduszka Rogal – Milky Way ma wymiary ok. 60x40x15 cm. Wykonana została z wysokiej jakości przyjemnej bawełny, która posiada certyfikat OEKO-TEX 100 klasa I.

 

Antyalergiczne wypełnienie w postaci elastycznego puchu silikonowego zapewni miękkość użytkowania i zachowanie kształtu i sprężystości nawet po wielu praniach. Poduszka Rogal – Milky Way została dostosowana do budowy ciała najmłodszych pociech. Będzie nieoceniona dla  świeżo upieczonej Mamy, która dopiero poznaje metody karmienia oraz wspólnych chwil z dzieckiem. Poduszka w kształcie rogala została zaprojektowana po to, aby zapewnić bezpieczeństwo oraz wygodę mamie i dziecku. Jest polecana przez lekarzy pediatrów oraz mamy, które już jej używały.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Poduszka rogal - White Parrot

Poduszka rogal - White Parrot

Poduszka do karmienia - rogal, fasolka White Parrot

Poduszka rogal minky - zebry i szare minky

Poduszka rogal minky - zebry i szare minky

Poduszka rogal z szarym minky - wzór w zebry i zwierzątka