Poduszka ciążowa na wakacje – wygodny sen w każdym miejscu

większości kobiet w trakcie ciąży często pojawiają się dolegliwości bólowe w okolicy pleców czy kończyn dolnych. Ponadto, gdy brzuszek nabiera solidnych rozmiarów, utrudnia znalezienie optymalnej pozycji, zwłaszcza w trakcie snu. Jedyna pozycja, która mogłaby przynieść ukojenie – na plecach – może spowodować nieprawidłowy przepływ krwi u dziecka, stąd nie jest rekomendowana. Dodatkowo, gdy udajesz się na wypoczynek do hotelu lub rodziny, dochodzi lekki stres, zmiana warunków otoczenia. Samopoczucie szaleje, nie możesz zmrużyć oka. Zapomnij o tym scenariuszu i ciesz się chwilą z poduszką ciążową Jukki.

W nocy, w dzień możesz ułożyć ją z przodu lub z tyłu Twojego ciała, aby poczuć ukojenie. Spokojny, zdrowy sen potrzebny jest każdej przyszłej Mamie. Nasza poduszka typu “V” to wielofunkcyjna i nieoceniona pomoc w odpoczynku, a potem w karmieniu Malucha. Specjalne wypełnienie zapewnia utrzymanie stabilnej i wygodnej pozycji zarówno w trakcie odpoczynku, jak i karmienia.

poduszka-ciążowa-V-Jukki-grochy

Poduszkę ciążową Jukki można wykorzystać wielorako w trakcie ciąży. Dobrze sprawdza się jako podparcie pleców lub pod spuchnięte, przemęczone nogi. W nocy stabilizuje boczną pozycję ciała. Odciąża lędźwiowy odcinek kręgosłupa oraz zabezpiecza przed mimowolnym powrotem na plecy w trakcie snu.

Poduszka uszyta jest ręcznie z bawełny najwyższe jakości, posiadającej certyfikat Oeko-Tex 100 klasa I. Wypełnienie to specjalnie atestowane włókno Eco Fillball, czyli drobne kuleczki z miękkich włókien z dodatkowymi kanalikami powietrza. Zapewnia to nie tylko miękkość, ale także odpowiednią cyrkulację powietrza. Możesz wybrać dowolny wzór, który do Ciebie pasuje np. grochy. Nie wahaj się jej zabrać na wakacje, a będę z pewnością udane!

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl