Poduszka do karmienia – poduszka fasolka/rogal

Poduszka do karmienia typu rogal lub fasolka to must have każdej Mamy. Przede wszystkim ułatwia w naturalny sposób karmienie piersią. Nie istotne jak się nazywa tę poduszkę. Najważniejsze, że spełnia bardzo przydatną funkcję. Jedni mówią poduszka rogal, inni poduszka fasolka. Prawda jest taka, że mamy do czynienia po prostu z poduszką powszechnie używaną do karmienia.

Szczególnie przydatna bywa na samym początku macierzyństwa. Podczas gdy tak naprawdę uczymy się „obsługi” dziecka tzn. jak przystawiać dziecko do karmienia itp., wtedy zdecydowanie poduszka staje się naszym niezastąpionym pomocnikiem.

Uniesiona przez dłuższy czas ręka podczas karmienia, nachylony tułów, wyciągnięta szyja, zgarbione plecy, przykurczone nogi nie należą to wygodnej pozycji. A przecież dziecko nie połknie pokarmu w ciągu 5 minut. Czasami trzeba spędzić w tej pozycji kilkadziesiąt minut i to kilka razy w ciągu doby! Poduszka do karmienia daje możliwość ułożenia dziecka wyżej, wygodnego oparcia, co odciąża w znacznym stopniu ręce oraz kręgosłup.

Ponadto poduszka uroczono nazywana rogalem lub fasolką daje swobodę karmienia w każdej pozycji. W ofercie produktów przeznaczonych dla dzieci Jukki znajdziemy wiele poduszeczek tego typu. Poduszki do karmienia Jukki dostępne są w wielu tonacjach kolorystycznych. Mamy stonowane pastele wzbogacone uroczymi printami, nieco szalone wariacje oraz klasyczne połączenia.

poduszka do karmienia rogal pikowany Q-MINT Jukki

Poduszki rogale wykonane są z 100% z bawełny, niektóre wersje dodatkowo połączone są z mięciutkim, polarkowym materiałem Minky. Wnętrze stanowi wypełnienie w postaci kulki silikonowej.  Wszystkie materiały użyte przy produkcji posiadają certyfikat jakości. Są bezpieczne dla Twojego dziecka. Nadruki na użytych materiałach są trwałe i odporne na spieranie, a przy tym bezpieczne dla Maluszka. Poduszka jest miękka i sprężysta i może służyć Mamie jeszcze przed narodzinami dziecka.

To, co ważne, poduszka fasolka Jukki produkowana jest w Polsce w 100% ręcznie. Daje to gwarancję najwyższej jakości i bezpieczeństwa, a Ty możesz cieszyć się komfortem w każdej chwili spędzonej ze swoim Maleństwem.

poduszka do karmienia rogal minky Jukki

W ofercie produktów dla dzieci Jukki znajdziemy poduszki do karmienia o wdzięcznych kolorach i nazwach, takich jak: Poduszka rogal – pikowany miętowy i szary, różowy i szary, szary i biały, szare gwiazdki, Poduszka rogal Minky – grochy i szare Minky, In Garden Pink i różowe Minky, Jaskółki i pudrowe Minky,  miętowy las i granatowe Minky, zebry i szare Minky, Poduszka rogal – Minty Way, miętowy las, łapacze snów, jaskółki, In Garden Pink, In Garden Mint, gwiazdki czarne i białe oraz grochy.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Poduszka rogal premium - Royal Rose i Velvet w kolorze burgundowym

Poduszka rogal premium - Royal Rose i Velvet w kolorze burgundowym

Poduszka do karmienia - rogal, fasolka - premium Royal Rose z velvetem w kolorze burgundowym