Przez zabawę do nauki – pierwsze zabawki dla najmłodszych

Jaka zabawka dla maluszka?

Półki sklepowe aż uginają się od ilości zabawek. Rodzice zaczynają się zastanawiać, co będzie odpowiednie dla ich Pociechy, bezpieczne a równocześnie zapewni rozwój. Przecież nie wszystkie zabawki są właściwe. W trosce o spokój Rodziców i radość dziecka, Jukki sklep poleca z okazji Mikołajek zabawkę kostkę sensoryczną Minky miętowy las. Kostka sensoryczna ma wymiary 12 x 12 x 12 cm. Posiada wielobarwną tkaninę, która pomoże stymulować wzrok każdego najmłodszego dziecka. Pobudzi główkę Malucha do działania i zachęci do pierwszych ćwiczeń.

Kostka sensoryczna Jukki bezpiecznie wspiera rozwój najmłodszych

Kostka sensoryczna Jukki jest bardzo lekka. Wykonana została z miękkiego materiału typu plusz Minky, który zachęci Maluszka do przytulania kostki. Posiada wiele elementów, które skłonią nawet najmłodsze dziecko do zabawy. Jak wiadomo, nasz Skarb uczy się poprzez zabawę. Wystające w materiale małe bąbelki doskonale spełnią funkcję sensoryczną i dzięki temu pomogą w rozwoju poznawczym i motorycznym. Maluszek będzie mógł bawić się aktywnie i uczyć się chwytania przedmiotów. Dzięki temu szybciej wyrobi sobie małe zwinne paluszki. Kostka sensoryczna Jukki jest uszyta w całości ręcznie, z wysokiej jakości materiałów pochodzenia europejskiego. Antyalergiczne wypełnienie za pomocą kulki silikonowej sprawia, że kostka jest lekka i jednocześnie bezpieczna do zabawy.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Kostka sensoryczna Minky - kontrastowa

Kostka sensoryczna Minky - kontrastowa

Kostka sensoryczna kontrastowa czerwono-czarno-biała

Kostka sensoryczna Minky - Happy Friends Blue

Kostka sensoryczna Minky - Happy Friends Blue

Kostka sensoryczna z minky we wzorze Happy Friends Blue

Dbałość o każdy najmniejszy element zapewni dobrą zabawę i przede wszystkim bezpieczeństwo dla niemowląt. Kostka sensoryczna służy do zabawy i rozwoju Maluszka. Dzięki kolorowym sznureczkom i tasiemkom dziecko będzie chętne do zabawy, a jego wyobraźnia pobudzona. Ponadto we wnętrzu kostki sensorycznej wszyta jest folia, która będzie szeleścić w trakcie zabawy. Mięciutki polar Minky, z którego wykonana jest kostka, umożliwia pranie w pralce przy użyciu programu delikatnego. Wysoka jakość bawełny oraz polaru Minky zapewni długie i radosne użytkowanie zabawki.