Przytulanka Cat My Friend – przyjaciel Twojego dziecka

Przytulanka to najlepszy przyjaciel od najmłodszych lat. Przyjazny kotek w groszki pozwala odprężyć się Maleństwu, przytulić, zaznać spokoju. Towarzyszy mu w każdej drzemce oraz podróży. Mięciutki przyjaciel przyjmuje każdą łzę i smutek. Przeżywa radość i wiele uścisków Malucha. Przytulanka Cat My Friend nie tylko wysłucha, ale pozwoli rozładować emocje poprzez przytulnie. Różowy kotek w kropki to najlepszy przyjaciel Twojego dziecka. Strażnik sekretów i snów. Można go zabrać na spacery, do babci i nawet do lekarza by wspierał swojego małego przyjaciela w ciężkich chwilach.

przytulanka-dla-maluszka-Jukki

Ręczne wykonanie z najlepszych gatunkowo materiałów to gwarancja bezpieczeństwa, którą potwierdza certyfikat standard 100 by Oeko-Tex. Najwyższa jakość bawełny oraz antyalergiczna kulka silikonowa do wypełnienia, spełniają powyższe wymogi. Poza tym przytulanka to polski produkt, w którym dopracowane są wszystkie szczegóły. Dbałość precyzja i staranność wykonania wyróżnia każdy produkty Jukki. Uroczy kształt kota to nie tylko doskonała maskotka dla Malucha, to także świetna ozdoba dziecięcego pokoju. Wystarczy udekorować łóżko lub półkę pokoiku dziecka, by zyskać nowy wyjątkowy wygląd.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Przytulanka Cat My Friend - miętowa

Przytulanka Cat My Friend - miętowa

Przytulanka sensoryczna Cat My Friend w kolorze miętowym

Przytulanka Cat My Friend - różowa

Przytulanka Cat My Friend - różowa

Przytulanka sensoryczna Cat My Friend w kolorze różowym

Przytulanka Cat My Friend różowy w kropeczki to wielobarwna tkanina, która pobudza i stymuluje wzrok, umysł i zdolności poznawcze. Zachęca do działania i jednocześnie do poznawania świata. To zasługa kolorowych tasiemek i sznureczków, które pobudzają wyobraźnię. Przytulanka kot jest lekka, przyjemna w dotyku i przede wszystkim bezpieczna, dzięki użytym do produkcji materiałom. Masz 100% pewności, że twój Maluszek nie skaleczy się o żaden mały element. Poza tym wszystkie materiały oraz wypełnienie stanowią antyalergiczne zabezpieczenie. Maskotka jest nie tylko urocza, ale i bezpieczna.

Przytulanka rozumie, wysłucha, nie ocenia. Zawsze jest z Maluchem, kiedy jej potrzebuje. Każdy z nas miał swoją ulubioną maskotkę, która towarzyszyła nam w wielu miłych i mniej przyjemnych sytuacjach. Udowodnione jest, że przytulanki mają działanie terapeutyczne. To tak zwane “zjadacze smutku”. Maskotki pomagają radzić sobie najmłodszym z codziennymi, nawet najmniejszym i problemami. Z przytulanką nawet ciemność jest niestraszna, smuteczki się chowają i radości nastają.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Przytulanka Mr Uszaty - łapacze snów

Przytulanka Mr Uszaty - łapacze snów

Przytulanka sensoryczna Mr Uszaty, wzór w łapacze snów

Kostka sensoryczna Minky - kontrastowa

Kostka sensoryczna Minky - kontrastowa

Kostka sensoryczna kontrastowa czerwono-czarno-biała