Przytulanka – najlepszy przyjaciel Malucha

Przytulanka Mr Uszaty – In Garden Mint będzie wspaniałym rozwiązaniem

Maluszek będzie mógł dotykać i tulić przytulankę, mieć ją zawsze obok siebie w łóżeczku. Będzie jego towarzyszem zabaw również kiedy podrośnie. Zabierze ją w odwiedziny do Babci i Dziadka, na spacer, a także do lekarza. Przytulanka będzie zawsze z Maluchem, pocieszy w trudniejszych chwilach i otrze łzy. Ze względu na swój kształt i duże uszy szybko pozwoli Mamie i Tacie rozweselić swojego Szkraba.

 

Przytulanka Mr Uszaty to najlepszy towarzysz dla dziecka

Na co dzień, w dobrych chwilach, kiedy się śmieje i w gorszych, kiedy coś go boli. Przytulankę można zabrać ze sobą i przytulić, kiedy Mama będzie daleko. Mr Uszaty stanie się wtedy namiastką bliskości z Mamą w trakcie jej chwilowej nieobecności i pozwoli Maluchowi lepiej zaadaptować się w takiej sytuacji.

mr-uszaty-zabawka-sensoryczna-jukki

Jak udowodniły badania przeprowadzone przez badaczy z McGill University School of Nursing w Montrealu, przytulanie i dotyk mają ogromny wpływ na odczuwanie bólu  trakcie pobierania krwi u wcześniaków. Badania przeprowadzono w oparciu o wyrazu twarzy noworodków, który został sfilmowany w trakcie zabiegu oraz po nim, a następnie poddany analizie. Dzieci, które były trzymane w pozycji brzuszkiem do brzuszka („na kangura”) przez Mamę lub Tatę odczuwały ból w mniejszym stopniu.  Na podstawie badań stwierdzono, że przytulanie daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa, ciepło i złagodzenie bólu. Ważne, żeby przytulać Malucha jak najczęściej, a gdy chwilowo nie ma takiej możliwości, podarować mu zastępcę – Przytulankę Mr Uszaty.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Przytulanka Mr Uszaty - łapacze snów

Przytulanka Mr Uszaty - łapacze snów

Przytulanka sensoryczna Mr Uszaty, wzór w łapacze snów

Przytulanka Cat My Friend - miętowa

Przytulanka Cat My Friend - miętowa

Przytulanka sensoryczna Cat My Friend w kolorze miętowym

Maskotka jest uszyta ręcznie z najwyższej jakości materiałów.

Jej wnętrze wypełniono miłą antyalergiczną kulką silikonową, a do środka wszyto folię, która szeleści w trakcie zabawy. Przytulanka jest wspaniałym treningiem dla wyobraźni dziecka, a dzięki kolorowym sznureczkom i tasiemkom umożliwi ćwiczenie zwinność małych paluszków. Została zaprojektowana w kolorach, które pomagają stymulować wzrok i pobudzić umysł do działania. Przytulanka Mr Uszaty będzie świetną zabawka Maluszka i dodatkową możliwością na przytulanie.