Przytulanka – najlepszy przyjaciel Twojego dziecka

Niekiedy kontakt z pierwszą przytulanką przynosi prawdziwe przyjaźnie na wiele, wiele lat. I choć Mama nie raz stara się, potajemnie pozbyć brudnego Misia bez uszka i bez oczka, po kilku próbach poddaję się i odpuszcza. Bo właśnie ten umorusany Miś to najlepszy przyjaciel dziecka. Towarzysz wielu wizyt u lekarza, wielu wycieczek, koszmarów sennych, ale i radości. Jeśli takiego pluszaka by zabrakło, dziecięcy świat ległby w gruzach. Nic już nie byłoby takie samo. Żadna inna maskotka nie zastąpiłaby ulubionego przyjaciela.

 

Dlatego, teraz kiedy masz szansę dać swojemu dziecku pierwszą przytulankę, wybierz mądrze. Wybierz bezpieczne rozwiązanie, które posłuży na lata i zwiąże Malucha i zabawkę niesamowitą przyjaźnią. Postaw na przytulankę Mr Uszaty. Co takiego wyjątkowego jest w tej sympatycznej uszatej postaci? Przede wszystkim jest to bezpieczna zabawka, wykonana ręcznie z bardzo dobrej jakości materiału bawełnianego pochodzenia lokalnie europejskiego. Wypełnienie maskotki antyalergiczną kulką silikonową sprawia, że żadna reakcja alergiczna nie grozi Twojej pociesze. Dodatkowo wszyta wewnątrz folia delikatnie szeleści, co wzbudza wyjątkowe zainteresowanie najmłodszych. Wielobarwne tkaniny użyte do uszycia uszaka pobudzają umysł do działania oraz stymulują wzrok.

maskotka-Mr-Uszaty-Jukki

Ponadto zabawka jest bardzo lekka i idealnie nadaje się już nawet dla najmniejszych dzieci. Ciekawy kształt sprzyja chwytaniu i świetnie rozwija zwinność małych paluszków. Pluszak Mr Uszaty posiada wszelkie atesty bezpieczeństwa, dlatego nie zrobi krzywdy Twojemu dziecku, przez co stanie się także Twoim najlepszym przyjacielem.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Przytulanka Mr Uszaty - łapacze snów

Przytulanka Mr Uszaty - łapacze snów

Przytulanka sensoryczna Mr Uszaty, wzór w łapacze snów

Przytulanka Cat My Friend - różowa

Przytulanka Cat My Friend - różowa

Przytulanka sensoryczna Cat My Friend w kolorze różowym