Różowe ptaki w miejskiej dżungli

Wśród najnowszej kolekcji akcesoriów dla dzieci Jukki znaleźć można absolutnie fantastyczny i jedyny w swoim rodzaju wzór Flamingo Exotic, na którym, jak sama nazwa wskazuje, znajdziemy piękne, różowe flamingi oraz motyw urban jungle, z królującą monsterą.

Exotic Flamingo okala między innymi 5-elementowy zestaw wzbogacony materiałem Minky. Standardowo w skład 5-elementowego zestawu wchodzą: kokon niemowlęcy, materacyk, poduszka motylek, poduszka i kocyk. Każdy pojedynczy element wykonany jest w 100% ręcznie z fantastycznego rodzaju bawełny pochodzenia europejskiego – cienkiej, acz ciepłej, oddychającej i otulającej w cudowny sposób Twojego maluszka. Większość elementów oprócz podstawowego materiału, jakim jest bawełna, zawiera domieszkę mięciutkiego pluszowego materiału Minky w kolorze fantastycznego różu, który idealnie komponuje się ze wzorem Flaminga w miejskiej dżungli.

zestaw-5-elementowy-Jukki-flamino  exotic-flamingo-rożek-niemowlęcy-Jukki

Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad zakupem wyprawki, to jest ten moment! To jest ta chwila, kiedy już wiesz, że będzie to Exotic Flamingo. Najmodniejszy wzór, najmodniejsze kolory i najlepsze możliwe wykonanie. To gwarancja jakości i bezpieczeństwa dla Twojego dziecka. Antyalergiczne wypełniacze z pewnością nie sprawią przykrej niespodzianki i nie uczulą Malucha. Brak ostrych krawędzi i elementów nie uszkodzi delikatnej skóry dziecka. Maluszek będzie mógł cieszyć się błogim spokojem i snem, a Ty w międzyczasie znajdziesz chwilę dla siebie. Postaw nie tylko na modę, ale także na wygodę. Ty i Twoje dziecko jesteście tego warte.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Kokon Long - Exotic Flamingo

Kokon Long - Exotic Flamingo

Duży, dwustronny kokon niemowlęcy o wymiarach 50x90 cm