Spokojny, komfortowy, słodki sen Twojego maleństwa zdecydowanie zapewni komplet pościeli Milky Way od Jukkiposciel dla niemowląt Milky Way Jukki ukoi maluszka i ukołysze do snu. Urocze gwiazdeczki o różnych rozmiarach uśmiechają się wesoło z poduszeczki oraz kołderki, które znajdują się w środku absolutnie fantastycznego kompletu pościeli. Małe gwiazdki, duże gwiazdki, granatowe, błękitne, srebrne, złote – utkane na białym nieboskłonie poszwy oraz poszewki uzupełnione są błękitnym akcentem. To prawdziwa Droga Mleczna w krainie snów Twojego dziecka.

Nie musisz się martwić, że produkt spowoduje alergię czy inne przykre sytuacje. Ponieważ komplet wykonany jest w 100% z bawełny najwyższej jakości, posiada bezpieczne zamki błyskawiczne, które skrzętnie ukryte są tak, aby nie zrobić dziecku krzywdy. Mięciutki materiał sprawia, że Maluszek z uśmiechem na ustach oddaje się w objęcia Morfeusza. Co ważne, komplet pościeli Jukki nie ulegnie szybkiemu zniszczeniu, nie wyblaknie, nie skurczy się, ani nie rozciągnie. Możesz go prać w pralce, a nawet wirować i cieszyć się przez długi czas razem ze swoim dzieckiem spokojnym i komfortowym snem. Możesz wybrać odpowiedni rozmiar poszewki na kołdrę: 120 x 90 cm lub posciel Milky Way 135 x 100 cm (zobacz więcej) – w obu zestawach poszewka na podusię jest taka sama 60 x 40 cm.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Rożek niemowlęcy z Minky - Milky Way

Rożek niemowlęcy z Minky - Milky Way

Rożek niemowlęcy bawełniany z minky - Milky Way

Kokon long - Milky Way

Kokon long - Milky Way

Duży, dwustronny kokon niemowlęcy o wymiarach 50x90 cm

Produkty Jukki uszyte są ręcznie, dlatego też poszewka i poszwa z kompletu Milky Way od Jukki to najwyższy standard, dbałość o każdy detal, staranność wykonania i bezpieczeństwo w trosce o Twój najcenniejszy skarb, o Twoją gwiazdkę z nieba, o Twoje dziecko. Podaruj swojemu dziecku gwiazdkę z nieba. Podaruj mu mleczną drogę do krainy marzeń sennych.

posciel Milky Way Jukki