Śpiworek i nie straszny już nocny potworek

śKołderka dla Maluszka nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Zwłaszcza gdy dziecko jest nadmiernie aktywne i często wierzga nóżkami, może rozkopywać w nocy kołderkę i przez to marznąć. Dlatego trzeba szukać alternatywy, która pozwoli komfortowo, wygodnie i przede wszystkim ciepło przespać całą noc.

Jedną z takich opcji jest zdecydowanie śpiworek do spania Jukki. Ta opcja jest wygodna i bezpieczna dla Twojego dziecka. Zapobiega zarzucaniu sobie pościeli na główkę oraz zrzucaniu nakrycia w trakcie snu.

Jukki oferuje urocze śpiworki, dostępne w wielu kolorach i różnorodnych printach. Można je skompletować z innymi akcesoriami dla dzieci w podobnym zestawieniu kolorystycznym. Śpiworki pomagają w zasypianiu, a co więcej zapewniają spokojny i komfortowy sen. Masz 100% pewności, że Twój Maluch nie udusi się w nocy pod kołderką, nie zrzuci jej i będzie spał odkryty.

Nasz nowy produkt, czyli śpiworek niemowlęcy do spania ocieplany, bawełniany dostępny jest w wymiarze 50×80 cm. Nie jest ciężki, więc nie musisz się obawiać, że zbyt przytłoczy Maluszka. Jego waga to około 0,6 kg. Oczywiście wykonany jest w 100% z bawełny, a jego wypełnienie stanowi owata silikonowa o gramaturze 150 gm2, która ma właściwości antyalergiczne. Nasz produkt zapewnia dziecku pełną swobodę ruchu dzięki odpowiednio zaprojektowanemu kształtowi. Daje to Maleństwu poczucie ciepła i bezpieczeństwa. Śpiworek może być wykorzystywany nie tylko w łóżeczku, ale także w wózku, czy w podróży np. w kokonie.

śpiworek-dla-niemowląt-bawełniany-Jukki   śpiworek-dla-niemowląt-bawełniany-Jukki-środek

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Śpiworek do spania 50x75 cm - zebry

Śpiworek do spania 50x75 cm - zebry

Śpiworek niemowlęcy bawełniany - wzór w zebry i zwierzątka

Śpiworek do spania 50x75 cm - Very Morning

Śpiworek do spania 50x75 cm - Very Morning

Śpiworek niemowlęcy o wymiarach 50x75 cm z kolekcji Very Morning

Jak wszystkie nasze produkty, również ten uszyty jest ręcznie z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Śpiworek Jukki ma bezpieczny i miękki suwak, który umiejscowiony jest dookoła. Dzięki temu nawet, jeśli chcesz przebrać dziecko, nie musisz się obawiać, że je obudzisz, wyciągając ze śpiworka. Miękkość i komfort Maluszkowi zapewnia włóknina silikonowa, która wypełnia bawełniany artykuł. Materiały użyte do produkcji zapewniają cyrkulację powietrza i zapobiegają poceniu się Maluszka. Śpiworek można nawet prać w pralce w 30 stopniach i prasować w temperaturze do 110 stopni bez straty kolorystycznej i jakościowej. To świetny wybór w trosce o jakość i bezpieczeństwo snu Twojego dziecka.

Sprawdź produkty w sklepie jukki.pl

Śpiworek do spania 50x75 cm - Happy Friends Blue

Śpiworek do spania 50x75 cm - Happy Friends Blue

Śpiworek niemowlęcy o wymiarach 50x75 cm z kolekcji Happy Friends Blue

Śpiworek do spania 50x75 cm - Happy Friends Mint

Śpiworek do spania 50x75 cm - Happy Friends Mint

Śpiworek niemowlęcy o wymiarach 50x75 cm z kolekcji Happy Friends Mint